Co si obléct na párty? 5 tipů pro váš dokonalý outfit

Podzimní sezóna láká nejen k pohodlným a teplým outfitům, ale je také obdobím party, večírků a dalších událostí, na které se hodí trochu jiný typ oblečení. Elegantní, stylový a takový, ve kterém vás nikdo nepřehlédne! Podívejte se, jaké outfity jsou v této sezóně in!
                   

Barvy podzimu – sázka na jistotu

Módní trendy letošního podzimu hovoří naprosto jasně! Nebojte se ukázat svou ženskou siluetu! Postava přesípacích hodin je jednoznačně in, tak se ji nebojte svým outfitem vykouzlit. A elegantní šaty vám s tím milerády pomůžou. Zvýrazněte svá ramena, nebojte se výstřihu a projmutého pasu. Oblast boků vám pak pomůže vytvarovat řasení nebo splývavé materiály. Působit žensky je letos nesmírně trendy!

Pokud tento trend navíc podpoříte barvami letošního podzimu, nešlápnete vedle! Černá, tmavě červná, bordó nebo lahvově zelená jsou připravené pro milovnice tmavých barev. Dáváte přednost světlejším tónům? Sáhněte po béžové, slonové kosti nebo pudrových odstínech. Ve všech budete vypadat velice elegantně! Elegantní šaty na MODIVO vám dají možnost až neuvěřitelného výběru pro různé příležitosti i rozličné typy postavy.

Vhodná příležitost je základ

Svůj outfit samozřejmě přizpůsobte příležitosti. Ať už vás čeká jakákoli, zjistěte si předem, jaký je očekávaný dress code. Někdy tuto informaci získáte z pozvánky, jindy je zkrátka lepší se zeptat, než přijít oblečená zcela mimo jakákoli pravidla. To může způsobit nepříjemné faux pas! A o to určitě nestojíte!

i

První příležitostí, na kterou se podíváme, jsou firemní večírky. Atmosféra na nich bývá velice uvolněná a stejně tak velmi často není definovaný žádný konkrétní dress code. V potaz v takovou chvíli vezměte, že se jedná o vaše kolegy, nadřízené a případně obchodní partnery. Přílišná kreativa není na místě (pokud není definováno jinak). Báječná chvíle, kdy si obléknout overal. Overal dámský elegantní z vás udělá královnu večera! Sáhněte po jednoduchém střihu v některé z trendy barev. Velmi zajímavě také působí košilový střih v horní části overalu, dodáte mu tak zajímavý business styl. Přes rameno přehoďte crossbody kabelku, nasaďte vysoké podpatky a skvělý outfit je na světě.

S podzimem se také rozbíhá divadelní sezóna a ani tu není radno podceňovat. Vhodné pro tuto kulturní záležitost jsou jednoduché šaty v kombinaci s lodičkami a psaníčkem nebo crossbody kabelkou. Vzhledem k formálnější atmosféře divadla si klidně oblékněte elegantní šaty s dlouhým rukávem, při delším sezení vás zároveň zahřejí.

Plesy, bály a velmi formální záležitosti se samozřejmě neobjedou bez velké večerní. Dlouhé šaty jsou tady samozřejmostí! Tady zapomeňte na pohodlnou crossbody kabelku a raději vezměte do ruky elegantní psaníčko. Stejně jako dlouhé šaty vám může posloužit také dámský overal. Jen uhněte od jednoduchého k těm zdobnějším. Výrazné výstřihy, průstřihy, různé aplikace a mašle vám v tomto případě udělají skvělou službu!

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články