Co nesmí chybět ve výbavě pneuservisu?

                   

Automobily a péče o ně není pouze mužskou vášní. Spousta žen si umí sama vyměnit pneumatiky, zkontrolovat stav motoru, vyměnit olej a s přehledem zvládají i další záležitosti, jež bývají považovány za čistě mužské. Pokud si právě chcete rozšířit vybavení své garáže o praktické nářadí k autu, třeba vás následující seznam položek, které by neměly chybět v žádném profesionálním pneuservisu, inspiruje.

Zouvačka pneumatik pro snazší výměnu kol

Vybavení pneuservisu by nebylo kompletní bez vybavení, které je potřebné k výměně pneumatik. K tomuto účelu se hodí vlastnit zouvačku pneumatik, jež je někdy označována také jako přezúvačka pneumatik. S pomocí poloautomatické přezouvačky pneumatik si lze ušetřit dost práce, automatická udělá práci za vás.

Zvedáky

Do každého pneuservisu patří také zvedávky. Těch je celá řada a výběr toho nejvhodnějšího záleží na celé řadě okolností – použití, velikosti prostoru i rozpočtu. Do menších prostor jsou oblíbenou volbou jednosloupové či nůžkové zvedáky. Ve větších pneuservisech můžete narazit na dvousloupové zvedáky a někde dokonce i na čtyřsloupové.

Vyvažovačky kol

Třetí, a také velmi důležitou součástí vybavení pneuservisu, jsou vyvažovačky kol. Aby byla jízda ve vozu bezpečná, jsou dokonale vyvážená kola nutností. Zaměstnanci pneuservisu mají na výběr ze dvou variant vyvažovaček kol – mechanických a elektrických. Přezouváte-li pneumatiky ve své garáži, bohatě si vystačíte s vyvažovačkou na ruční pohon. V obřích pneuservisech ale častěji narazíte na tu automatickou. Pokud si užíváte péči o svůj vlastní vůz nebo se jedná o společnou vášeň s vaším partnerem, pořiďte si do své garáže nové vybavení. Každoroční přezouvání pneumatik vám usnadní zouvačky, s pomocí zvedáků se budete moci lépe podívat na podvozek a díky vyvažovačkám bude každá vaše jízda bezpečná.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla