Retro džíny z roku 2000 jsou opět hitem. Hodí se pro každý typ postavy, jen je potřeba je správně zkombinovat

Tento styl džínů z počátku tisíciletí si opět nachází cestu do šatníků žen po celém světě. Ve správné kombinaci budou sedět každé dámě.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud jde o nejnovější módní trendy, všechny kousky se vracejí do módy z dřívějších dob. Lidé ve středním věku najednou vytahují ze skříní oblečení ze svého mládí, a tak je to i nyní. Do módy se totiž vrátil styl džínů typický pro počátek milénia. Mnoho žen se bojí, že jim tyto džíny nebudou slušet, ale se správně zvoleným outfitem budou slušet každé dámě.

Nosili je známí zpěváci

Tyto džíny byly nejvíce nošené mezi populárními hudebními interprety. Proslavila je zejména rapová scéna, ale rychle se rozšířily mezi všechny lidi na světě. Ať už jste muž nebo žena, kupte si tento model džínů, které byly trendy v roce 2000, protože se opět vracejí na přední stránky módních časopisů,“ říkají světoví módní experti.

Za tento trend může pandemie

Řeč není o ničem jiném než o džínách se širokými nohavicemi a nižším pasem. Odborníci se shodují, že se vrátily do módy po pandemii koronaviru. Lidé totiž začali více dbát na své pohodlí a komfort, který jim tyto kalhoty poskytují. Prodávají se všech možných barvách a je vhodné je doplnit kontrastním páskem pro zvýraznění pasu.

Ženy se je bojí nosit

Většina žen se však tyto džíny stále bojí nosit. Mají strach, že budou vypadat tlusté, nebo jejich postava jednoduše bude působit jako beztvará. Řešení tohoto problému je ale snadné. Široké džíny vždy kombinujte s upnutými halenkami či tílky. Vznikne tím výrazný rozdíl mezi vrchní a spodní částí vašeho těla, a to zdůrazní vaše křivky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vrací se i minisukně

Protiklad k ležérnímu stylu přináší v nastávajícím období rozmach minisukní. Když se tyto sukně v 60. letech poprvé objevily, způsobily hotový poprask. Šlo o velký fenomén, který se letos vrátí. Je jen na vás, jestli zvolíte pouzdrovou nebo upnutou, ale trendy hovoří jasně: nohy ven! Tento trend je velmi elegantní a ženský, takže je skvělé, že je zase zpátky.

Jak se vám líbí tento styl džínů?

Zdroj: TheList
Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články