Nevzhledně vykukující podprsenka je společenské tabu. Módní stylistka radí, jak zachovat krásný dekolt a dovolit si výstřih

Ne každá žena si troufne nenosit na veřejnosti podprsenku. Zrovna v létě je to někdy opravdu nepříjemné, když vám vykukují ramínka podprsenky zpod šatů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina letních šatů bez rukávů vyžaduje podprsenky bez ramínek a také je někdy třeba, aby se neukazovalo zapínání na zádech. Jenže tyto podprsenky bývají mnohdy dost nepohodlné a také hodně nákladné. Ale vy si teď můžete takovou podprsenku zkusit vyrobit a ani nebudete potřebovat nůžky.

Někdy není nejlepší takovou podprsenku kupovat

Asi první věc, která každou ženu napadne, je koupit nalepovací podprsenku, která žádné zapínání vzadu nemá. Jenže většina žen je moc nemusí, protože jsou dost nepohodlné. Také neposkytují dostatečnou podporu prsou, jsou drahé a hlavně ne vždy dobře drží. Dalším způsobem je si svoji normální podprsenku spravit, ale když použijete nůžky, znamená to, že už ji nebudete moci nosit denně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Neviditelné podprsenky

Pokud máte podprsenku, ze které se dají oddělat ramínka, máte vyhráno. Ve skoro každém obchodě se dají sehnat neviditelná, průhledná ramínka, a ty si můžete připnout na vaši podprsenku. Jdou vidět pouze z malé vzdálenosti a i tak je to lepší, než nosit barevná ramínka k šatům, které nemají rukávy.

Spona na podprsenky

Existuje klip na podprsenku, do kterého když dáte ramínka, budete si moci vzít šaty nebo tílko a ramínka nebudou vidět. Ale bohužel to neplatí pro všechny šaty, rozhodně ne pro ty, co mají odhalená záda. Jedinou jeho nevýhodou je to, že bez pomoci někoho druhého je docela těžké ho připnout.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Trošku nepohodlný způsob

Jedna uživatelka na sociálních sítích přišla ještě s jedním způsobem. Její trik spočívá v tom, že vezme ramínka, zezadu je přenese do podpaží a zapne je k sobě vepředu pod ňadry. Je to jednoduchý, ale účinný trik. Bohužel ne pro všechny je to ideální. Hodně lidí jí pod příspěvek totiž psalo, že je to docela dost nepohodlné.

Znáte také nějaké triky, jak schovat podprsenku?

Zdroj: Metro, Davesfashions

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla