Omládněte o 10 let: Módní expertka radí, jak by se měly oblékat starší ženy. Není to jen o černé

Vypadat o 10 mladší je snadné. Nechte vyplynout svou přirozenou krásu a poslechněte tipy od módní guru, který radí, jaké oblečení zařadit do šatníku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dominique Sachse je ikona stylu a krásy. Na svém YouTube kanálu vydává fantastická videa s těmi nejlepšími triky na krásu a módu. Ty mohou úplně změnit váš vzhled. Jedno z jejích nejpopulárnějších videí má název „Jednoduché triky do šatníku. Budete vypadat až o 10 let mladší!“ Zhlédlo ho již 1,3 milionů lidí a pokud chcete díky vašemu oblečení omládnout, měli byste její rady poslouchat také.

Nenoste pouze černou

Asi všichni víte, že černá barva může zeštíhlovat a lichotit tipům těla. Takže mnoho žen má ve svém šatníku převážně tuto barvu. Je třeba ale zdůraznit, že tato barva může vypadat trochu příliš drsně ve srovnáním s tónem pleti vaší pokožky. Jak člověk stárne, jeho pokožka se stává světlejší a popelavější, takže když si vezmete na sebe jen černou barvu, může vám to zvýraznit prohlubně a kruhy pod očima. Místo toho raději černou zkombinujte například se šedou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pečlivě si vybírejte vzory

Další rada se bude týkat vzorů. Nemusíte se od nich držet dál, jen je třeba vybrat si vzor, který na vašem těle bude vypadat lichotivě. Když si na sebe vezmete oblečení, které má geometrické tvary, budete vypadat přísně a také a mnoho starší. Lepší bude, když zvolíte světlejší oblečení a měkčí vzory.

Výstřihy volte opatrně

Rozhodně byste se měli vyhnout vysokým a kulatým výstřihům a také oblečení ze žerzejového materiálu. Tento materiál sice všichni milují, ale má tendenci ulpívat na vybouleninách, které vystupují, a pouze zvýrazňují oblasti, které se pravděpodobně snažíte skrýt. Místo toho zvolte například košili s límečkem a výstřihem do V.

Brýle jsou také důležité

Možná brýle nejsou to, čemu věnujete svou pozornost, ale je velmi důležité zvážit, jestli vám brýle lichotí a nebo ne. Určitě byste se měli vyhnout příliš silným, nízkým a obdélníkovým brýlím. Ty totiž pouze upozorňují na prohlubně vašich očí. Raději byste měli zvolit brýle s lehčími obroučkami. Když budete vybírat brýle, vyfoťte se ve všech, které se vám líbily a podle toho potom vyberte.

Co děláte proto, abyste vypadaly mladší?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články