Jaké oblečení zvolit, pokud chcete skrýt bříško? Tunika a svislé pruhy jsou v módě a zakryjí i větší zadeček

Pokud vás tíží pocit, že si kvůli bříšku nemůžete obléct nic hezkého a barevného, tak jste na správné adrese. Přinášíme tipy na oblečení, ve kterém se mírné nedokonalosti postavy ztratí raz dva.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

I přes to, že žijeme ve 21. století, se pořád objevuje v dámské módě pravidlo, že pokud máte kila navíc, nemáte právo si obléct hezké, trendy oblečení. To je samozřejmě nesmysl. Reálná těla odlišná od těch modelkovských má většina lidí, takže se nemusíte bát, že jste v tom sami. Existuje mnoho způsobů, jak si užít stylové a módní oblečení bez toho, aniž byste museli dávat na odiv své nedostatky, například v podobě vypouklého bříška.

Co tedy nosit?

Ať už hledáte jakékoliv kusy oblečení, které by skryly vaše bříško, mohou vám s tím pomoci tyto tipy. Můžete upřednostnit jen jeden anebo je kombinovat mezi sebou. Důležité je, abyste se cítili spokojeně. Prvním tipem je rozptýlení. Pokud se stydíte za některé své partie, je logické, že na ně nebudete zbytečně upozorňovat. Dobrým krokem tedy je vzít si na sebe něco, v čem inkriminovaná oblast nepůjde tolik vidět.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Abyste tento efekt umocnili, můžete také odvést pozornost na jinou část těla, kterou byste si přáli zdůraznit. To může být jak dekolt, tak například ramena. Druhým tipem je tmavé oblečení s libovolným vzorem. Na tomto způsobu je výhodné to, že možností máte neomezeně. Vzor na temném podkladu může být jakýkoliv, ať už obyčejné puntíky, nebo například motýlci. Květinový potisk také stojí za vyzkoušení. Silnějším ženám se doporučují svislé pruhy, jelikož prodlouží jejich siluetu.

Nestyďte se obléct sukni

Třetím tipem je zaměřit se na látku. Jestliže nechcete upozorňovat na jiné části těla a vzory vás také moc neberou, můžete vsadit na jednoduchost. V tomto případě ale musíte o to pečlivěji vybrat vhodnou látku. Cílem je vždy vybírat látky, které jsou vzdušné, rozhodně by neměly být upnuté. Vy sama se budete cítit lépe v něčem, co vám dodá pocit svobody. Vyhovovat vám v tomto případě rozhodně budou volné topy, které budou směrem dolů jednoduše splývat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zvláštní pozornost byste měli také věnovat košilím a tunikám. Ty jsou totiž uzpůsobeny pro větší velikosti a přirozeně mají volnější střih. Neomezují vás v pohybu a tudíž budou pohodlné i z hlediska toho, jak se cítíte, nejen kvůli tomu, jak vypadáte. Navíc máte opravdu obrovský výběr. Svislá řada knoflíků vizuálně prodlouží vaši postavu a můžete si díky nim upravit hloubku výstřihu. Nemusíte je nosit jen s kalhotami, výborně vypadají i v kombinaci se sukní. Nejlépe bude vypadat košile zastrčená do sukně s vysokým pasem.

Zdroj: Ksistyle

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články