Ewa Farna překvapila výraznou změnou vzhledu. Fanoušci jsou uchvácení, vypadá prý jako bohyně

Ewa Farna dostává své fanoušky do kolen. Milují její nový styl. Ten poprvé předvedla na koncertu ve Varšavě.

Zpěvačka Ewa Farna i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Ewa Farna konečně potěšila své fanoušky. Její vzhled odpovídá představě veřejnosti o ideálním zevnějšku. Farna za sebou celou svou kariéru táhne imaginární balvan. Ten tvoří kritika mířená na její postavu a styl oblékání. Zpěvačka se však nikdy nevzdala a proti zlým komentářům vyrukovala s písní Boky jako skříň. Ta se stala hymnou mnoha žen.

Fanoušci kritizovali její outfity

Fanouškům se především nezamlouvaly modely, které zpěvačka vynesla během svých koncertů a akcí, kde se setkala s veřejností. Takzvané oversized kousky jí prý vůbec neslušely a zbytečně její postavu rozšiřovaly. To nebylo žádoucí. Svým novým stylem však okouzlila všechny přítomné na koncertě ve Varšavě. Je důležité zmínit, že zpěvačka má polské kořeny.

Její vystoupení v Polsku tak prý bylo opravdu šokující. Fanoušci se shodli na tom, že Ewa byla jednoduše sexy. Domnívají se, že má nové stylisty. Pokud ano, šlo o ten nejlepší krok, který vůbec mohla udělat. Pro zpěvačku totiž vybrali perfektní outfit. Model podle některých zvýraznil krásnou ženskou postavu, kterou se Farna bez ohledu na názor ostatních může pyšnit.

Oblékla černé minišaty

Lidé nešetřili pozitivními komentáři. Dvě uživatelky například napsaly: „Ewa jako Beyoncé, ty jsi prostě bohyně.“ a „Ewičko, ty jsi nádherná.“ Jak již bylo řečeno, fanouškům se nezamlouvaly modely, které Ewa preferovala dříve. Podle nich byly příliš velké a extravagantní. Vystoupení ve Varšavě by mohlo vyvolat hotovou revoluci v koncertním šatníku této hvězdy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa na koncertě zazpívala píseň od Beyoncé. Ta nese název End of Time. Vystoupení bylo opravdu působivé. S barevně laděným pozadím kontrastovaly Ewiny černé šaty. Ty měly střižené rukávy a délku zhruba nad kolena. Vše doplnilo uhrančivé líčení, smyslná síťovina v oblasti dekoltu a husté vlnité vlasy. Snad zpěvačka od tohoto stylu jen tak neupustí.

Kterou píseň od této zpěvačky máte nejraději?

Zdroj: EwaFarna93
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články