Tři chlapci zpívají největší hity světových hudebních legend. Svým dechberoucím provedením písničky od Beyoncé si ukradli srdce poroty i všech diváků

Televizní pěvecké soutěže jsou oblíbeným pořadem mnoha generací. Někdy se v nich objeví hudební antitalenti a někdy skrývají skutečné pěvecké hvězdy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jedna z televizních pěveckých soutěží objevila filipínskou chlapeckou hudební skupinu složenou ze tří teenagerů od 12 do 14 let. Z těchto docela malých chlapců s úžasným pěveckým talentem se stal díky televizní show světový fenomén, jistě pochopíte proč. Do jejich hlasů není těžké se zamilovat. Chlapci nazpívali songy několika pěveckých ikon.

Chlapci se objevili v několika zemích

Kiefer Sanchez a Mackie Empuerto z Filipín a Francis Concepcion z Idonésie se jako TNT Boys objevili v televizní pěvecké soutěži, jejíž druhou řadu vyhráli. Objevili se ve Spojených státech, Velké Británii a Austrálii. Jejich interpretace Beyoncé se stala opravdovým fenoménem. Kromě hitů známé zpěvačky nazpívali také Bang Bang od Jesiie J, Ariany Grande a Nicki Minaj.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kapela je známá hned pod několika názvy. Kromě TNT Boys se s ní můžete setkat pod názvem The Big Shot Trio nebo Tawag NG Tanghalan Boys. Poslední název je také název soutěže, v níž chlapci v roce 2017 vystupovali. Keifer Sanchez obsadil v soutěži druhé místo, Mackie Empuerto skončil na třetím místě a Francis Concepcion byl pátý. Na formování trojice se podílel Vice Ganda, když chlapci hostovali v jeho show.

Objevili se v několika soutěžích

O rok později se trojice objevila v několika frančízách soutěže Little Big Shots. Kromě toho vystoupili také na akci Star Charity singapurského prezidenta Halimaha Yacoba v Singapuru. Ve stejném roce získali cenu Royal Cub na Rawr Awards 2018. Cena se uděluje mladým lidem s neuvěřitelným talentem uznávaným po celém světě. Na počátku roku 2019 se kapela objevila jako soutěžící v americké talentové soutěži The World´s Best.

Už během konkurzních kol chlapci nasbírali od amerických a mezinárodních rozhodčích 99 bodů ze 100. V bitevních kolech jejich celkové skóre dosáhlo na 97 bodů. V roce 2019 kromě soutěže zahájila chlapecká kapela také světové turné s Angelicou Hale. V říjnu téhož roku pak skupina předvedla oficiální ústřední melodii pro fantasy seriál Starla s názvem Ako ang lyong Bituin.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články