Z Brzobohatého a Písařovicové si lidé utahují kvůli oblečení: „Ona je muž a on žena,“ píší

Festivalové Karlovy Vary přivítaly také Danielu Písařovicovou a Ondřeje Brzobohatého. Diváci však nešetřili kritikou.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kauza ohledně rozvodu modelky Taťány Kuchařové a herce Ondřeje Brzobohatého nebere konce. Kromě vzájemného osočování se média zaměřují také na Ondřejův nový vztah. A to s moderátorkou Danielou Písařovicovou, která se dostala do povědomí veřejnosti více v souvislosti s rozvodovými problémy svého partnera. Zdá se, že nový pár není některým po chuti.

Výměna pohlaví

Dvojice se stejně jako zbytek českého rybníčku rozhodla vydat do festivalových Varů. Pravděpodobně zde chtěla předvést originální styl i to, jak se umí oba odvázat. Výsledný dojem však neodpovídal předpokladům. Za svůj vzhled schytali od fanoušků a sledujících tvrdou kritiku, která mířila na domnělou výměnu pohlaví mezi partnery. Nešlo o příjemná slova.

Oba zvolili tmavé sako, které každý doplnil jinými prvky. Písařovicová zvolila sexy průhled do svého dekoltu, zatímco Brzobohatý pod sako oblékl bílou košili a motýlka. Spojoval je také ještě jeden doplněk v podobě nalakovaných nehtů. Daniela zvolila odstín růžové, zatímco Ondřej kouřově černou. Komentující naráželi na to, že žádný z jejich stylů nezapadá ani do typicky mužského, ani do ženského odvětví.

Spekulace o orientaci

Celkový dojem nezlepšily ani výrazy zmíněného páru. Oba působili velmi nejistě a způsobem, že by nejraději utekli. Herec se očividně necítil ve svém mužském kompletu. Asi mu nesedlo předvádění se před objektivy fotografů. Moderátorka naopak působila velmi unaveně a zchváceně. Partnery dělí věkově čtyři roky, přičemž je Daniele čtyřiačtyřicet let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Blesk.cz (@blesk.cz)

Jejich fotografie vyvolaly tyto reakce: „Ona je muž a on žena. Z dálky ona vypadá jako chlap a on jako žena. Ty nalakovaný nehty jsou fakt síla.“ To ale není všechno: Tak alespoň ušetří. Můžou si navzájem půjčovat oblečení. To je fajn.“ Jejich styl označují lidé za nedůstojný. Poté, co Taťána Kuchařová vynesla na veřejnost informace o Ondřejově zálibě v ženském oblečení, tak se objevují spekulace o jeho sexuální orientaci.

Jaký názor máte na styl této dvojice vy?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články