Kolem úmrtí české zpěvačky Victorie vyvstala spousta otázek. Podle rodinného přítele šlo o nešťastnou náhodu

Tragická smrt české zpěvačky šokovala svět. Původní verze zmiňující vraždu a sebevraždu je možná ale zcela mylná.

Ruce drží hořící svíčku i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V polovině měsíce června otřásla nejen českým showbyznysem šokující zpráva o tragickém úmrtí zpěvačky a herečky, kterou měl zastřelit její bohatý manžel. V domě v tu dobu byly přítomny všechny jejich tři děti, které ale nic neviděly. Vyšetřování zatím pokračuje, ovšem na povrch se dostaly nové informace, které ukazují, že příčina zpěvaččiny smrti mohla být zcela jiná.

Zabil ženu, poté spáchal sebevraždu

Tragická a nečekaná smrt zpěvačky a herečky Victorie Velvet zasáhla nejen její rodinu a přátele, ale také širokou veřejnost. V jejich rodinném sídle v turecké Ankaře ji měl zavraždit její třiapadesátiletý manžel, zámožný britský podnikatel David Thomas Blyth. Po svém vražedném činu měl poté obrátit zbraň proti sobě a zastřelit se ranou do hlavy. V době celého incidentu byli dle webu Metro v domě přítomni i jejich tři synové ve věku 4, 10 a 14 let.

O úmrtí Victorie informovala na sociálních sítích její sestra Alexandra, která napsala dojemný příspěvek:S hlubokým smutkem a bolestí vám musím oznámit, že moje milovaná a krásná sestra, sluníčko našich životů, které nám přineslo tolik radosti, se svým smíchem, pozitivním duchem, elánem a energií, nás navždy opustila. Prosím, všechny vás prosím, dejte nám čas kvůli dětem.“

Možná se jednalo o nešťastnou náhodu

Střelbě pravděpodobně předcházela hádka obou manželů kvůli textovým zprávám ve zpěvaččině telefonu, David byl totiž přehnaně žárlivý. Jejich rodinný přítel ovšem svým vyjádřením zcela změnil směr vyšetřování, jelikož uvedl, že se jednalo o nešťastnou náhodu. „David měl při hádce do Victorie strčit a ta zemřela na následek nešťastného pádu. On poté dostal zkrat a zastřelil se,“ cituje jeho slova web eXtra.

zbraň iZdroj fotografie: Depositphotos

Dále se objevily spekulace o tom, že zbraň v ruce nedržel zpěvaččin manžel, ale někdo úplně jiný. V tom případě by se jednalo o dvojnásobnou vraždu, nikoli sebevraždu. Celý případ je každopádně stále předmětem vyšetřování. Pokud se ale skutečně jednalo o vraždu a sebevraždu, nikdo již nezjistí, co se Davidovi honilo hlavou, když spáchal tak hrozný čin. Stejně jako matce dvou dětí, která s nimi skočila z okna, o čemž jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co si o tomto případu myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články