Při hledání své matky Adriana zjistila, že se provdala za vlastního bratra. Po 7 letech manželství se její život úplně rozpadl

Žena chtěla najít svou matku. Nakonec se ale dozvěděla krutou pravdu, která jí zcela změnila život.

Novomanželé i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Život někdy dokáže lidem přichystat takový osud, který je poté srazí na kolena. Člověk žije spokojeným životem plným lásky a štěstí, ovšem až do chvíle, kdy se dozví krutou pravdu. Někteří se s tím dokáží vyrovnat a dál žít jako předtím, jiné to však naprosto zničí. Když se žena dozvěděla, že si vzala vlastního bratra, nemohla tomu uvěřit. Myslela si, že tím její štěstí skončilo.

Po nevydařeném manželství se na ni konečně usmálo štěstí

Adrianu opustila její maminka, když byla ještě miminko. Když dospívala a začala přemýšlet nad tím, proč vlastně její matka odešla, uvědomila si, že to bylo pravděpodobně kvůli agresivitě a alkoholismu jejího otce. Když bylo dívce čtrnáct let, odešla z domu a začala pracovat jako služebná. Zde potkala muže, do kterého se zamilovala, a jak zmiňuje také web Fakt, zplodila s ním dvě děti.

Toto manželství však nebylo šťastné, a tak se Adriana s manželem rozvedla a s dětmi se vrátila do svého rodného města. Zde jí osud do cesty postavil o dva roky mladšího Leandra. Velmi si rozuměli, zamilovali se a po čase se jim narodila dcera. Spojoval je fakt, že i jeho v dětství opustila matka, která se jmenovala Maria, stejně jako Adrianina máma, potvrzuje tuto skutečnost i web Metro. I když tomu ale žena nechtěla přikládat větší váhu, stále jí v hlavě hlodal červíček, že se nejedná o pouhou náhodu.

Dozvěděla se krutou pravdu

A tak se po čase Adriana přihlásila do pořadu vysílaného Radiem Globo, který hledá ztracené příbuzné. Když v něm Adriana vyprávěla svůj příběh, zavolala do vysílání Maria, která uvedla, že je její matka a velmi ji mrzí, že ji opustila. Dojemný rozhovor vedl k domluvené schůzce. Ještě před jeho koncem se však Adriana matky zeptala, zda měla ještě jiné dítě. Její odpověď ženu zcela srazila na kolena.

manželé iZdroj fotografie: Depositphotos

Matka dceři totiž oznámila, že o dva roky později porodila ještě syna Leandra, kterého měla s jiným mužem. Adrianě se tak potvrdila její hrozná obava, a to ta, že se provdala za svého bratra. Po několika dnech se všichni tři sešli. Adriana se rozhodla nadále setrvat s Leandrem v manželství, protože se milují a dle jejich slov to tak Bůh chtěl.

Láska si nevybírá, a jelikož ani jeden z manželů nevěděl, že jsou ve skutečnosti sourozenci, nikdo je za jejich vztah nemůže odsoudit. Naštěstí je jejich dcera zdravá, takže ji jejich společné geny nijak neovlivnily. Tento případ zamilovaných sourozenců ale není ojedinělý. Na DámskémDeníku jsme psali o příběhu budoucích manželů, kteří se na svatbě dozvěděli krutou pravdu.

Co říkáte na takovou shodu náhod?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články