Ženich s nevěstou v den obřadu zjistili, že jsou sourozenci. Pak se jedna z matek přiznala

Mladý pár na svou svatbu určitě nikdy nezapomene. Jejich obřad doprovázela odhalená tajemství a všichni zúčastnění byli šokováni.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jedním z nejdůležitějších momentů a významným milníkem v životě nejen mladých lidí je svatba, na kterou se často vzpomíná celý život. I tento příběh, o nějž se s námi podělila čtenářka Pavla, je o mladém páru, který na svou svatbu jistojistě nezapomene. Přišlo totiž nevyhnutelné prozrazení tajemství ženichovy matky a následně také šok pro všechny zúčastněné. Ženichova matka si totiž povšimla něčeho zvláštního na nevěstě, a když byl obřad na spadnutí, rozhodla se promluvit.

Šokující objev

Žena si při začátku obřadu všimla mateřského znaménka na ruce své budoucí snachy Elišky, a byla v šoku. Stejné znaménko měla totiž i její biologická dcera, která ale zemřela před 20 lety. Nemohla uvěřit svým očím. Je to jen náhoda, nebo se děje něco zvláštního? Rozhodla se proto se vší opatrností a diskrétností zeptat nevěstiných rodičů, zda není náhodou adoptovaná. Ti byli pochopitelně otázkou zaskočeni, ale nakonec přiznali, že svou dceru adoptovali před 20 lety, když ji našli opuštěnou během výletu.

Malá holčička byla nalezena opuštěná na ulici a její adoptivní rodiče jí tuto záležitost po celá ta léta tajili. Paní Kamila si tak byla jistá, že tato dívka ve svatebních šatech je její dcera, kterou někdo označil za mrtvou. Poté se rozhodla říci pravdu i budoucím novomanželům. Ti byli pochopitelně v šoku, stejně jako všichni ostatní svatebčané. Znamenalo to totiž, že se právě chystá obřad dvou sourozenců, který v České republice zakazuje občanský zákoník z roku 2021.

Perfektní rozuzlení

Po uklidnění emocí byl čas na nalezení konstruktivního řešení. Snoubenci se milovali a chtěli se vzít, ale teď zjistili, že jsou sourozenci. To člověku vezme vítr z plachet. Ovšem ženichova matka Kamila skrývala ještě jedno nemalé tajemství a podělila se i o něj. Svého syna Martina adoptovala téměř hned po „smrti“ své dcery. Taktéž mu to celých 20 let tajila. Nyní odhalila celou pravdu jejich života. Pro překvapení všech tedy tito mladí snoubenci nebyli sourozenci, protože byli oba adoptovaní a nebylo mezi nimi žádné pokrevní spojení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po prvotním rozčarování a šoku se všechny nepříjemnosti vysvětlily a budoucí novomanželé se nakonec radovali. Obřad totiž mohl pokračovat a už se obešel bez větších komplikací. A tak si tito mladí lidé řekli své „ANO“. Naštěstí byla žena moudrá a štěstí dvěma mladým lidem přála. Dopadlo by to jistě špatně, kdyby se rozhodla si všechna tajemství nechat pro sebe. V životě není o náhody nouze a některá překvapení mohou naprosto změnit naše životy. Nebo nejde o náhody, ale o osud?

Existují podle vás náhody, nebo je to osud?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články