Veronika Žilková prozradila netradiční tip, jak dosáhnout vysněné postavy: V restauraci si objednává jen prázdný talíř

Oblíbená herečka, která už patří do klubu šedesátnic, disponuje skvělou figurou. Ve výtečné kondici se udržuje domácím cvičením a také poněkud zvláštními stravovacími návyky.

Herečka Veronika Žilková v černé průhledné halence i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Veronika Žilková (61) má perfektní postavu. Udržuje si ji cvičením, které začala pravidelně vysílat na svém instagramovém profilu. Netají se tím, že si ráda protáhne tělo, kdykoli se potřebuje odreagovat. Postupem času se její lekce staly vyhledávané a sledují je desetitisíce fanynek. Žilková jim radí, jak nejlépe vytvarovat různé části těla a zbavit se nechtěných špeků. Prozradila i tajemství, které k vysněné figuře vede.

Restauratéři z její návštěvy neplesají

Populární herečka, která právě dotočila nový film ve slunném tureckém Instanbulu, se udržuje ve skvělé formě. Štíhlou postavu by šedesátileté Žilkové mohla závidět nejedna dvacítka. Jejím receptem je vyjma cvičení i jeden zvláštní stravovací návyk. Fanynkám doporučuje nejíst, ale jen ochutnávat. Na striktní zákazy, co smí jíst a co nikoli, si sama prý nikdy příliš nepotrpěla. Takže si našla vlastní, trochu nezvyklou cestu.

V restauracích z návštěvy blonďaté herečky velkou radost pravděpodobně mít nebudou, protože velká útrata za jídlo v jejím případě nehrozí. I když jsou na menu lákavé lahůdky, ona si žádnou nedopřeje. Já si nikdy v restauraci neobjednávám. Nechám si přinést talíř a ochutnávám od ostatních,“ prozradila Žilková svojí taktiku serveru Extra. Se svými příznivci se podělila rovněž o další pravidla, jimiž se při stravování řídí.

Neodepře si ani mastnou krkovici

Dodržovat počet přijatých kalorií a bedlivě střežit množství tuků, sacharidů a vlákniny, kterou zkonzumuje, není herečce vlastní. Stejně jako dělení potravin na povolené a zakázané. Dá si prostě cokoli, na co má chuť. „Dopřejte si všechno, ale nenacpěte se tím. Dejte si kousek mastné krkovice, ale jen tři sousta a dejte to manželovi,“ poradila svým fanynkám tutový tip. Řídí se jím roky a zaručeně prý funguje.

Posledním střípkem do skládanky, která vede k dokonalé postavě, je správný outfit. I plnoštíhlé ženy se mohou obléknout tak, že budou vypadat hubeněji. „Raději si kupte větší, než že se narvete do menšího. Nikdo ještě nezhubl tím, že se narve do menší velikosti,“ vysvětlila herečka. Dobrým kouskem, jejž by ženy měly mít v šatníku, jsou podle ní kalhoty s vyšším pasem. Nevylezou pak kolem něj tukové polštářky.

Herečka hledá pána tvorstva

Tvrdá dřina je na figuře herečky, která prochází bouřlivým rozvodem s diplomatem Martinem Stropnickým, vidět. O nápadníky ale nemá nouzi. „Já hledám tu možnost, aby to byl ten samec a pán tvorstva,“ reagovala na dotaz serveru, jaké požadavky na partnera má. Ve společnosti se už delší dobu po jejím boku objevuje bývalý baskytarista kapely Argema Josef Holomáč (62). Byl nedávno s herečkou i v Turecku. Oba ale o charakteru svého vztahu donedávna mlžili.

Co říkáte tipu herečky, jak získat vysněnou postavu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články