Herečka Veronika Žilková rázně utnula spekulace o jejím vztahu s rockerem. Jsou prý pouze nejlepší přátelé

Po krachu manželství s izraelským velvyslancem Martinem Stropnickým se ve společnosti herečka objevovala s hudebníkem z Argemy. Byli jako dvě hrdličky. Jenže zdání klame.

Veronika Žilková a Josef Holomáč i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Po boku herečky Veroniky Žilkové (61), kterou nemile zaskočil náhlý rozpad dlouholetého vztahu s diplomatem Martinem Stropnickým (66), se pravidelně objevuje hudebník Josef Holomáč (63). Přestože na sociálních sítích herečka sdílela několik fotografií, na nichž pár působil zamilovaně a jiskření i drobné něžnosti se nedaly přehlédnout, pravda je prý někde úplně jinde. Vztah, který s hudebníkem mají, prý není tak horký.

Slovo přítel herečce podsouvají média

Bývalý baskytarista skupiny Argema je jako hereččin stín. Spolu obrážejí jednu akci za druhou a vypadalo to na velkou lásku. Jenže to je prý velký omyl. Holomáč jejím novým přítelem není. „Slovo přítel mi, prosím, nepodsouvejte. Takto to píše bulvár. Já nepotřebuji na vše odpovídat, jen říkám, že v mém životě je vše v pořádku,“ řekla herečka serveru TN. Hudebník jí byl velkou oporou v době rozvodových tahanic, ale také když jí na sklonku loňského roku zemřela milovaná maminka.

Na nedávné premiéře kritiky nevalně přijaté komedie Lukáše Pavláska Já, diktátor, v níž Žilková hraje jednu z rolí, se v hledišti Divadla Broadway objevili její synové Cyril a Vincent. Nikoho nepřekvapilo, že v publiku seděl také Holomáč se svými dětmi. Znovu se vyrojily otázky, jaký vztah vlastně s herečkou má. Po představení se Žilková rozhodla, že to objasní, aby jednou pro vždy rázně utnula všechny spekulace, které se o jejím milostném životě šíří.

Lásky se Žilková bojí, věří v kamarádství

Tajemství záhadného vztahu je mnohem prostší. „Pepa není můj přítel, to vymysleli novináři. On je můj Best Friend Forever a to je nejvíce. Přátelství je mnohdy více než láska,“ cituje Žilkovou Expres. Namísto milence se z hudebníka vyklubal hereččin nejlepší přítel na světě. Není ale neobvyklé, že nádherná životní kamarádství mohou přerůst ve vášnivou romanci. To ale herečka odmítá. Na lásku a zamilovanost nemá ani pomyšlení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

„Já se lásky bojím. V nejbližších dnech mě čekají nějaké soudy, a tak myslím, že letošní rok prožiji v soudech. Já se lásky bojím a věřím na kamarádství,“ vysvětlila herečka serveru důvody, které její rozhodnutí nepropadnout lásce objasňují. Rozvodové řízení se Stropnickým se vleče a podle herečky se zatím nikam neposunulo. Napětí mezi manželi, kteří spolu strávili 17 společných let, by se dalo krájet. Když si Stropnický našel novou a podstatně mladší partnerku, oznámil herečce, že se chce rozvést, e-mailem.

Co si myslíte o vztahu herečky a hudebníka?

Zdroj: Expres, TN.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články