Po sebevraždě bratra a následně matky se začala chorobně přejídat. Ze strachu o vlastní život ale nakonec zhubla 170 kilo

Ženě se podařilo shodit úctyhodných 170 kg. Její zdravý totiž bylo kvůli extrémní nadváze ve velkém ohrožení.

Hubnutí metr velikost kalhot i Zdroj fotografie: iStock
                   

Za životním příběhem Američanky Teresy Parent stojí víc než jen senzační úspěch, jak vyhrát boj s obezitou. Musela se vypořádat s několika krutými ranami osudu. Vše začalo v roce 2001, kdy spáchal Teresin bratr sebevraždu. Neunesl tlak okolí kvůli své sexuální orientaci. Teresa se psychicky zhroutila a začala své duševní problémy řešit chorobným přejídáním. V tu dobu si na něm vypěstovala chronickou závislost. Její problém však narostl do gigantických rozměrů až ve chvíli, když o dva roky později spáchala sebevraždu i Teresy matka.

Zhubni, nebo zemřeš

Po této události Teresa úplně rezignovala na péči o sebe sama a na své fyzické i duševní zdraví. Tvrdí, že v tu dobu byl její příjem za den okolo 10 000 kalorií! Bylo tedy jen otázkou času, kdy se na ní začnou projevovat všechny nemoci spojené s obezitou. A přesně to se stalo v roce 2016, kdy dostala Teresa infarkt. Lékaři jí sdělili, že pokud radikálně nezmění svůj životní styl, nedožije se svých 40. narozenin. V tu chvíli Teresa pochopila, že musí kompletně změnit přístup nejen ke svému tělu, ale i k sobě samé. Pustila se do dlouhodobého a náročného boje s obezitou.

Podstupuje série operací

Teresa nejdříve podstoupila chirurgickou operaci obezity a začala důsledně dodržovat všechna doporučení lékařů. Během 6 let se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 170 kilogramů. Od té doby věří, že nic není nemožné. Teresa je velmi aktivní na sociálních sítích. Svůj příběh a boj za hubnutí zveřejnila a dennodenně ho sdílí se svými fanoušky. Její účet má na Instagramu přes 70 000 sledujících.

@transformingteresamarie #weightloss #weightlosscheck #weightlosstransformation #weightlossprogress #weightlossmotivation #loseweight #looseskin #fat #fatloss #diet #obesity #my600lblife #fyp #foryou ♬ Rocky: Eye of the Tiger – Best Movie Soundtracks

S prací na sobě samé však zatím v žádném případě neskončila. Momentálně má za sebou plastickou operaci břišní stěny, při které jí byla odstraněna přebytečná kůže, jež na ni po radikálním zhubnutí visela. Na výsledek operace se můžete podívat zde na jejím příspěvku na TikToku.

Kolik kilogramů se Vám nejvíce podařilo shodit?

Zdroj: TeresaParent
Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství