Zjistil, že ho jeho nastávající nevěsta podvádí, a tak si pro ni připravil promyšlenou pomstu. Teď se na její konto baví celý internet

Když zjistil, že je mu snoubenka nevěrná, chtěl zrušit svatbu. Nakonec ale vymyslel takovou pomstu, na kterou jeho milá nikdy nezapomene.

Nevěsta pláče během obřadu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Nevěra je obrovským problémem ve vztazích. V dávnějších dobách se dalo podvádění partnera lépe utajit. V dnešní době plné sociálních sítí, internetu a moderních technologií ale k nevěře dochází stále častěji a lidé jsou neopatrní. Nesmazané fotografie a zprávy s milenkou či milencem jsou nejčastějšími důkazy. Když člověk zjistí, že je mu jeho protějšek nevěrný, většinou se uchýlí k pomstě.

Vymyslel dokonalou pomstu

Nedávno se na internetu objevila zpověď mladého ženicha, který ještě před svatbou odhalil nevěru své partnerky. Nejhorší na tom bylo, že jej podváděla s jeho nejlepším kamarádem, který mu měl jít za svědka. Muž zprvu nechtěl věřit tomu, že je mu snoubenka nevěrná, že patří mezi těch, dle webu iRozhlas, 37 procent podváděných mužů, ovšem důkazy hovořily jasně. Zprvu chtěl nadcházející svatbu zrušit, ale nakonec se rozhodl jinak, a to připravit krutou pomstu.

Celou dobu dělal jakoby nic. Když přišel den svatby, byl velmi nervózní, ale rozhodnutý dotáhnout vše do konce. Pohádkový obřad proběhl bez sebemenších problémů, poté přišla na řadu honosná hostina. Všichni svatební hosté si připili na zdraví novomanželů a následovaly proslovy. Předtím ale ženich rozdal všem svatebčanům obálky. Poté vstal a začal svůj proslov, při němž všechny přítomné vyzval, aby svou obálku otevřeli.

Všem dokázal nevěstinu nevěru

A jak uvádí i web Filantropikum, obálky obsahovaly fotografie dokazující nevěstinu nevěru. Nejen ona v tu chvíli zůstala jako opařená. Ihned poté se ženich a jeho rodina zvedli a hrdě probíhající hostinu opustili. Mužovi příbuzní totiž o jeho plánu pomsty věděli, ovšem svatbu rušit nechtěli. Vše totiž platila rodina nevěsty. Přítomní hosté se tak dozvěděli, jaká ve skutečnosti krásná a milá nevěsta je.

obálka iZdroj fotografie: Depositphotos

Ženichova pomsta se na internetu rychle stala populární a většina internetových uživatelů s jeho rozhodnutím a plánem souhlasí. Podle nich si jeho partnerka nic jiného nezasloužila. Rozhodně ale ze své zrady vyšla lépe než jiná nevěrná nevěsta, jež zažila mnohem krutější pomstu, kterou jsme na DámskémDeníku již v minulosti popisovali.

Co říkáte na ženichovu pomstu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články