Ženich odhalil zradu nevěsty a rozhodl se jí pomstít přímo na svatbě: Pomocí záznamu z ložnice

Před svatbou podezříval snoubenec svou vyvolenou z toho, že mu není věrná. Namísto toho, aby se pokusili si to vyříkat a situaci nějak vyřešit, nainstaloval do bytu skrytou kameru.

Ženich a nevěsta si dávají prstýnky i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vysněný svatební den si většina snoubenců chce pamatovat do konce života. Protože slavnostně stvrdili svůj vztah, lásku a oddanost před rodinou a přáteli. Jenže občas se všechno může pěkně zvrtnout. Obzvlášť když ani jeden ze snoubenců nemá úplně čisté svědomí. Stalo se to i jednomu páru z jihovýchodní čínské provincie Fujian. Jejich pohádkový den se v mžiku proměnil v noční můru, na kterou by nejraději zapomněli jednou provždy.

Nainstaloval do bytu skrytou kameru

Mladý pár spolu žil dva roky, než se rozhodl, že svůj svazek zpečetí. Snoubenci vybrali datum i místo svatby a pustili se do příprav dne, který měl být jedním z nejvýjimečnějších v jejich životech. Vypadali jako šťastná a zamilovaná dvojice, která se nemůže svého velkého dne dočkat. Jenže zdání někdy klame. Nastávající ženich měl pocit, že všechno není tak, jak má být. Zmítaly jím pochybnosti o věrnosti jeho vyvolené. Rozhodl se proto, že v jejich bytě nainstaluje skrytou kameru.

Když se muž odhodlal k tomuto poněkud nestandardnímu řešení, doufal, že má jen zbytečné obavy. To, že nebyl ve své kůži, se podvědomě snažil přičíst předsvatební horečce. Kameru ale přesto do ložnice nainstaloval. Věřil však, že nic neobvyklého nenasnímá. Když si video prohlédl, byl zlomený. Nedůvěra, kterou ke své partnerce pociťoval, se ukázala být odůvodněná. Nejdřív ho napadlo, že by měl svatbu okamžitě zrušit a s nevěrnicí se rozejít, ale pak si to rozmyslel.

Podvedla ho s manželem své sestry

Emoce s nastávajícím ženichem cloumaly jako o závod. Cítil se zrazený a ponížený, ale snažil se nedávat před snoubenkou nic najevo. Byl zklamaný z toho, co mu provedla, přesto si ji chtěl vzít. Nehodlal to ale nechat jen tak. Rozhodl se, že se jí pomstí. Pečlivě vymyslel ďábelský plán. S jeho realizací čekal až do svatební hostiny. Během ní stál se svojí vyvolenou na pódiu, když se měl začít promítat hostům film ze života obou snoubenců. Svatebčané místo něj ale viděli jiné video.

skryta-kamera-v-obleceni iZdroj fotografie: Depositphotos

Svatební den se rozhodl sám ženich zkazit dost bizarním způsobem. Na plátně totiž rodina, přátelé a hosté nesledovali dojemné scény ze života mladého páru, u nichž by třeba uronili pár slz, ale nevěru. Koukali se na záběry pořízené skrytou kamerou, které zachytily, jak nevěsta ženicha podvádí. A dokonce s manželem své těhotné sestry. Svatebčané byli šokovaní. „Ty jsi myslela, že nic nevím?“ špitl ženich konsternované nevěstě. Následovala rvačka novomanželů.

Co si myslíte o tom, jak se ženich pomstil?

Zdroj: Goniec
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články