Diana záměrně vyvolala porod o měsíc dříve. Důvod jejího jednání rozpláče i silné povahy

Nastávající maminka váhala, jestli má riskovat život dítěte, ale nakonec vsadila na svůj instinkt. Nelituje. Udělala maximum pro to, aby její muž mohl odejít šťastný.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Někteří lidé chtějí mít velkou rodinu a když se jim to podaří, jsou velmi šťastní. V některých životech ale nastane zmatek a neštěstí, když se u jednoho člena domácnosti objeví nemoc, která je velmi zákeřná a v mnoha případech také smrtelná. Tento muž se celou dobu těšil, až jeho manželka porodí dítě, na něž se oba velmi těšili. Lékaři mu ale oznámili špatné zprávy o jeho zdravotním stavu.

Příprava na příchod malého dítěte

Jakmile se pár dozví, že čekají dítě, začnou se připravovat na jeho příchod. Z počátku je to spíše o psychické přípravě a později se přidávají i další faktory. Lidé mají nejraději nákup a výběr výbavičky pro novorozeně a také přípravu pokoje pro dítě. Někdy se ale stává, že páry ani nemají možnost řešit podobné věci, protože jim do života vstoupí velké problémy.

Velká a početná rodina

Manželé Aulgerovi Mark a Diana měli velkou radost z toho, když se jim narodila první dcera. Jejich rodina se během několika let rozrostla natolik, že nakonec měli celkem 4 děti. I přes to chtěli ještě větší rodinu a podařilo se. Diane zjistila, že je těhotná a čeká holčičku. I z 5. dítěte měli oba rodiče velkou radost a těšili se na něj. Během těhotenství ale přišla velká rána, kvůli níž musel Mark podstoupit zdlouhavou léčbu. Nakonec mu lékaři oznámili, že rakovinu porazil, což bylo skvělé, později mu ale řekli i to, že jeho léčba měla následky na jiný orgán.

Léčba rakoviny zanechala následky

Podle lékařů léčba rakoviny chemoterapií u muže způsobila plicní fibrózu. Měsíc před tím, než se měla narodit jeho malá dcerka, se Mark dozvěděl, že bude žít nejspíše už jenom 1 týden. Takto velký šok a bolestnou zprávu rodina ještě nezažila a všichni byli velice smutní. Diane se ale rozhodla zariskovat a udělala vše pro to, aby Mark své dítě mohl vidět.

Diane udělala velkou věc

Aby mohl Mark vidět svou nenarozenou holčičku, rozhodla se Diane vyvolat porod o měsíc dříve, než se mělo dítě narodit. Mark byl s Diane při porodu, ale musel být na porodním sále vedle ní na lůžku a připojený na dýchací přístroje. Zažil tedy i porod své poslední dcery a zároveň ji mohl přivítat na světě. Jakmile se po porodu setkala celá rodina, byla jim pořízena fotografie na památku. Druhý den Mark upadl do kómatu a 5 dní poté zemřel.

Jak byste se zachovali, kdybyste byli na místě těhotné ženy?

Zdroj: GodTv
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů