Matka samoživitelka ukázala, jak dokáže vyžít s malým rozpočtem. Za jídlo na několik dní utratila pouhých 17 Kč

Žena je schopna utratit za jídlo na několik dní maximálně 20 Kč. Lidé jí za rady děkují a obdivují její vynalézavost.

nákup i Zdroj fotografie: Česká televize
                   

Z důvodu zdražování potravin se mnoho lidí muselo uskromnit. Někteří si nemohou dovolit kupovat různorodé potraviny, a tak byli nuceni začít o svých nákupech přemýšlet a plánovat, co je a co není nutné v obchodě pořídit. Velmi těžké to mají především matky samoživitelky, které kvůli nízkým příjmům často žijí od výplaty k výplatě. A právě pro ně mladá žena zveřejňuje na sociálních sítích poučná a informativní videa.

Influencerka radí, jak ušetřit

Na sociálních sítích se stále častěji objevují naučná videa, v nichž hlavní aktéři radí lidem, jak nejlépe ušetřit na čemkoli. Mezi takové odvážlivce se řadí i mladá žena, která na svém TikTokovém profilu zveřejňuje příspěvky, v nichž se snaží pomoci lidem se šetřením, a to především na jídle. Radí ostatním, jak a kde nakupovat a co vlastně vařit, aby to bylo rychlé a hlavně levné.

Velmi oblíbená jsou její videa, v nichž navštěvuje různé obchody, kde se snaží nakoupit za co nejméně peněz co nejkvalitnější jídlo, ze kterého připraví vydatné pokrmy pro celou rodinu. Tím se stala velmi populární a velkou inspirací pro mnoho internetových uživatelů. V jedné z nahrávek se rozhodla ukázat, že za pouhých 17 Kč se dají nakoupit potraviny vhodné k přípravě chutného jídla na několik dní.

Ve videu popisuje nákupy potravin do 20 Kč

Za tuto nízkou částku jako první nakoupila mraženou zeleninovou polévku, kterou stačí ohřát a ihned konzumovat. Web Lelum zmiňuje i influencerčin další nákup produktů, mezi které patří česnek, dvě menší brambory a mléko. Z těchto ingrediencí lze totiž vytvořit chutnou česnekovou polévku, která dokonale zasytí. Dále žena uvedla, že za pouhých 17 Kč můžete koupit i mrkev, petržel, dvě brambory a dvě řepy, z nichž se dá uvařit zeleninový boršč.

@marchewa92 #taniobiad #obiadza3złote #taniezakupy #paragongrozy #inspiracje #marchewa #dlastudenta #taniazupa ♬ dźwięk oryginalny – marchewa królowa promek👸🏻

Nezapomněla zmínit ani recept na levnou hrachovou polévku, ve které nesmí chybět hrášek, mrkev a brambora, opět nákup za necelých 20 Kč. Internetoví uživatelé nešetří chválou a ženě velmi děkují za její skvělé rady a tipy na levné nákupy a přípravy pokrmů. A pokud byste chtěli ještě nějakou radu, jak snížit náklady, rozhodně si přečtěte tu od matky samoživitelky, která je schopna ušetřit na jídle až 50 tisíc korun ročně, o čemž jsme na DámskémDeníku již psali.

Co říkáte na její rady?

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články