Neobvyklá závislost mladé ženy. Každý den sní láhev něčeho, co není vůbec určeno k jídlu

Mladá žena se svěřila se svou zvláštní závislostí. Denně pojídá něco, co ke konzumaci rozhodně není určeno. Nechce se toho však vzdát.

                   

Lidé po celém světě trpí různými fobiemi a mají mnoho druhů závislostí na běžných, ale i velmi neobvyklých věcech. V takovém případě je důležité, aby s těmito problémy člověk začal včas pracovat a v nejlepším případě vyhledal lékařskou pomoc. Často totiž může jít i o život, aniž by si to daní „závisláci“ uvědomovali. V takové situaci je i mladá žena, která je závislá na pojídání něčeho, co opravdu není určeno k jídlu.

Žena denně konzumuje dětský zásyp

Sedmadvacetiletá Dreka Martin má velmi zvláštní závislost. Trpí syndromem Pica, jež se projevuje odchylnými chutěmi k jídlu. Jedná se o určitý typ poruchy příjmu potravy. Jedinci postižení touto poruchou konzumují kosmetiku, papír, písek, půdu, sádru, a někteří dokonce i vlasy. Oblíbenou pochutinou Dreky je dětský zásyp. Tento pudr ochutnala už jako dítě, ale plná závislost se u ní projevila okolo sedmnáctého roku.

S konzumací zásypu musela žena přestat, když čekala své dítě. Bylo to pro ni ale velmi těžké. Po jeho narození se však do svého oblíbeného „jídla“ pustila znovu. A to až tak často, že jen za letošní rok za snězené pudry utratila už více než 90 000 Kč, o čemž informoval také web DailyMail. Na svých sociálních sítích tato žena z New Orleans uvedla, že denně sní jednu více než 600gramovou láhev dětského zásypu Johnson’s Aloe & Vitamin E. Kvůli tomu by byla i ochotna vzdát se normálního jídla.

Rodina má strach o její zdraví

Jak uvádí také web Tyla, rodina Dreky má o ni velký strach, a rozhodně se není čemu divit. Přestože žena tvrdí, že nepociťuje žádné zdravotní problémy, firma Johnson’s jasně uvedla, že tento přípravek k ošetření dětské pokožky je určen jen k zevnímu použití. Je tedy možné, že Dreka následky své závislosti pocítí až postupem času. Okolí ji stále přemlouvá, aby se pojídání zásypu vzdala, ale o tom mladá žena nechce ani slyšet. Chuť pudru totiž miluje, je díky tomu velmi šťastná a nabíjí ji to energií.

prášek iZdroj fotografie: Depositphotos

Přestože se se svou závislostí snažila bojovat, vždy jí nakonec podlehla. Odborníka však navštívit nechce. Vždy, když vidí tento magický bílý prášek, sbíhají se jí sliny a nemůže jinak, než jej sníst. Nyní je v takové fázi, že už normální jídlo ani nechce konzumovat a za pudr by byla ochotna utratit i své poslední peníze. Kdo ví, kam její závislost povede, je však velké riziko, že ji to bude stát zdraví, nebo dokonce i život. Podobně na tom byla také žena, o které již DámskýDeník informoval. Z té se kvůli její závislosti na plastických operacích stala zrůda.

Co si o její závislosti myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články