Kdysi krásná modelka už v mládí propadla závislosti na plastických úpravách. Udělalo to z ní netvora, lidé se jí bojí

Modelka propadla psychickým problémům a estetickým zákrokům. Ty poslední prováděla svou vlastní rukou. Teď si nepřeje nic jiného než vše vrátit zpět.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kdo je se sebou v dnešní době stoprocentně spokojený? Nároky na vzhled vytváří hlavně stále se rozšiřující sociální sítě a jejich nezastupitelné místo v životech všech lidí. Nejvíce však působí na mladší generace. Mladí lidé sledují dokonalá těla a dokonalé tváře profilů, jejichž vlastníky nikdy sami reálně neviděli a také nikdy neuvidí. Přesto chtějí vypadat jako oni.

Módní trendy

V některých profesích jsou lidé náchylnější k porovnávání se než v jiných. Mezi takové patří například modeling. Je to logické. Jde o předvádění těla. Postavy, která musí vypadat co nejlépe, musí splňovat aktuální módní trendy. Nezdravým návykům mladých neprospívají ani činy slavných osobností, které se stále více uchylují do rukou plastických chirurgů.

Z estetických úprav se však také může stát závislost. Příkladem je korejská modelka Hang Mioku. Stejně jako mnoho slečen v jejím věku si nepřipadala dostatečně krásná. Rozhodla se, že svůj vzhled podpoří estetickými úpravami. Svou první operaci podstoupila ve svých osmadvaceti letech. Následně se nabalovaly další a další, přestože měla být jediná.

Silikonové injekce a olej

Hang nebyla spokojená hlavně se svým obličejem. Respektive jeho tvarem. S dalšími pracovními nabídkami se přestěhovala do Japonska, kde následovaly další zákroky. Zodpovědní lékaři si však všimli, že Hang trpí psychickými problémy. Po několika úpravách již nevypadal její obličej zdravě a líbivě. Odmítli s ní spolupracovat na dalších zákrocích. Modelka se musela vrátit domů.

Chvíli bojovala se svými démony, ale poté se objednala u dalšího plastického chirurga. Ten ji odmítl operovat. Nabídnul místo toho jiné řešení. Silikonové injekce. Časem nebylo možné používat ani ty. Hang se nesmířila se svými problémy a začala si do tváří aplikovat obyčejný olej. Výsledek si asi umíte představit. Dnes si tato sedmapadesátiletá žena přeje jediné, a to vrátit zpět čas a své neuvážené činy.

Jaký máte názor na estetické úpravy?

Zdroj: NewsNate
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články