Žena si už nechtěla barvit vlasy a skrývat šediny, kadeřník našel úžasné řešení

Šedé vlasy časem trápí každou ženu, ale proč se nepřestat trápit něčím, co je naprosto přirozené, a stejně jako Kerry si nechat udělat účes, kterým přiznala svou přirozenou krásu.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Kerry je 41 let a více jak deset let si už barví vlasy. Jak známo, barvy na vlasy jsou plné chemie, která postupem času vlasy zničí. Kerry na tom nebyla o moc lépe, vlasy měla zničené, bez života a barva už ani nekryla šediny.

Rozhodla se vyhledat pomoc odborníka

Kerry se rozhodla vyhledat kadeřníka, chtěla podstoupit radikální změnu. Na doporučení tedy vyhledala kadeřníka Christophera Hawkinse. Kadeřník jí vlasy zkrátil a odhalil něco, co celá léta zůstávalo skryto. Šedé vlasy už však nešlo dál skrývat, a tak se na doporučení Christophera rozhodla, že půjde s kůží na trh a odhalí svou přirozenou krásu.

iZdroj fotografie: Unsplash

Reakce manžela byla úžasná

Bála se, jak bude reagovat její manžel, ale jak můžeme vidět na videu níže, byl z její proměny stejně nadšený jako ona, moc se mu nová Kerry líbí. Ještě aby ne, změna jí prospěla a moc jí to sluší.

Protože změna je život

Krátké a šedé vlasy Kerry moc prospěly, dala pryč své dlouhé vlasy, které byly opravdu zničené od barvení. Někdy i velká změna může prospět a dodat nové sebevědomí, které každá žena čas od času potřebuje. Za zničené vlasy může většinou špatná péče a časté barvení chemickými barvami. Vlasy ztrácejí svoji pevnost, jsou splihlé a bez života.

Co způsobuje šedivění vlasů

Tuto otázku si klade mnoho žen, někdy se jedná o genetiku, jindy za to může nedostatek vitamínů a minerálních látek, které způsobí předčasné stárnutí. Běžně za šedivění můžou i škody způsobené volnými radikály, jako je stres, nemoc nebo dlouhodobé psychické problémy.

Řešení jsou dvě, buď si vlasy budete barvit, nebo se stejně jako Kerry smíříte s tím, že máte šedivé vlasy, a vydáte se cestou přírodní krásy a své šedivé vlasy dáte celému světu na obdiv. Někdy už není cesty zpět, ale věřte, že šedivé vlasy budou slušet každé ženě, která je může sebevědomě nosit a být taková, jaká je. Šedé vlasy nejsou nic, za co by se ženy měly stydět.

Zdroj: MAKEOVERGUY

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články