Přinášíme smutnou zprávu. Slavný herec nás ve svých 71 letech navždy opustil. K tragédii došlo jen pár hodin po výročí svatby

Slavný herec, který se proslavil především rolemi v sitcomech, podlehl svým nemocem v jednasedmdesáti letech.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Několika vážným nemocem podlehl slavný a oblíbený sitcomový herec, kterého zná celý svět. Přestože s chorobami bojoval statečně několik let a svým smyslem pro humor a věčným smíchem si prodloužil život, jeho působení na tomto světě skončilo. A to jen několik málo hodin po oslavě výročí jeho svatby. Hercovu smrt oznámila na sociálních sítích jeho milovaná manželka.

Splnil si svůj sen stát se hercem

V jednasedmdesáti letech zemřel známý a oblíbený americký herec Hiram Kasten, který se proslavil především jako komik v několika newyorských komediálních klubech. Již odmalička se toužil stát hercem, což se mu díky jeho píli a talentu vyplnilo. Srdce jej táhlo na stranu humoru, takže se nejlépe cítil ve stand-up comedy. Přestože nikdy neztratil úsměv ze rtů, poslední léta života pro něj byla velmi těžká.

Trpěl mnoha vážnými nemocemi, včetně rakoviny prostaty a Crohnovy choroby. Po sedmiletém boji s těmito chorobami nakonec zemřel, web HollywoodReporter uvádí, že skonal v náručí své manželky v jejich domě v Batavia v New Yorku. A to jen několik málo hodin po oslavě jejich osmatřicetiletého výročí svatby. Mezi pozůstalými je vedle jeho manželky dcera, švagr a mnoho neteří, synovců, bratranců a sestřenic.

Proslavily jej především sitcomové role

O komikově smrti, který účinkoval v sitcomech Show Jerryho Seinfelda, Konečně zvoní a Sabrina – mladá čarodějnice, informovala jeho žena na Facebooku. „Hiram Kasten miloval showbyznys a žil svůj sen být v showbyznysu. Jeho nejuspokojivější a největší role však byla jako rodinný muž. Miloval být otcem své krásné a skvělé dcery, která ho přežila, Millicent Jade Kastenbaum z Manhattanu,“ píše se v příspěvku na sociálních sítích.

OBITUARY – HIRAM KASTEN
A Truly Charming Guy
1952-2024

Hiram Kasten saw the light flash before his eyes, as he so often…

Zveřejnil(a) Hiram Kasten dne Neděle 16. června 2024

Hercova rodina požádala veřejnost, aby ti, kteří by chtěli uctít jeho památku, věnovali finanční dar na charitu. Hiram Kasten z tohoto světa odešel v náručí své manželky a s myšlenkou, že má po svém boku milovanou osobu, se kterou prožil víc než polovinu svého života. V hereckém nebi na něj čekal Louie Anderson, kolega komik, o jehož úmrtí jsme vás již informovali.

V jaké roli jste měli možnost jej vidět?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články