Zdeněk Podhůrský promluvil o vztahu s o 40 let mladší přítelkyní: „Klidně ať si pořídí děti, ale ne se mnou“

Zdeněk Podhůrský v rozhovoru přiznal, kam směřuje vztah s jeho partnerkou a také proč počítá s tím, že se mohou rozejít.

Zdeněk Podhůrský i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec, dabér a moderátor Zdeněk Podhůrský je známý nejen díky svojí profesi, ale také slabostí pro výrazně mladší ženy. Již devět let tvoří pár s téměř o 40 let mladší partnerkou Veronikou. Veronice je 28 let a Zdeněk brzo oslaví 65. narozeniny. V rozhovoru pro bulvár Extra.cz na filmovém festivalu v Karlových Varech přiznal, jaké vyhlídky má jejich vztah do budoucna.

Svatbu nechystají, děti nebudou

Tomuto páru nikdo nepredikoval dlouhou životnost kvůli výraznému věkovému rozdílu, opak je ale pravdou. Zdeněk s Veronikou jsou spolu již devátým rokem a rozdíl mezi nimi je přesně 37 let. Zdeněk však rozhodně na svůj věk nevypadá a udržuje se ve výborné kondici. Tajemství jeho dobře udržovaného vzhledu spočívá v tom, že si každé ráno opláchne obličej ledovou vodou, jak prozradil v rozhovoru. Poodhalil i detaily ze svého vztahu s partnerkou Veronikou.

Na otázku, zda bude s přítelkyní svatba, Zdeněk se smíchem odpověděl: „Zatím se do toho neženeme. Jsme ještě mladí oba.“ Pak ale upřímně vysvětlil: „Nebude. Já na ni netlačím, Veronika taky ne. Není kam spěchat.“ Zabrousili i na téma budoucnost a děti: „Probíhají diskuze o dětech. Já jsem ale nějak vyčerpaný, co se dětí týče. Ona to ví. Domluvili jsme se, že to tak zůstane.“

Zdeněk Podhůrský a Veronika Margaret iZdroj fotografie: Nextfoto

Počítá i s variantou rozchodu

Přestože tedy Zdeňkova partnerka na rovinu ví, že Zdeněk s ní budoucnost neplánuje, co se týče založení rodiny nebo žádosti o ruku, nedá se říci, že by ji nějak omezoval nebo jí děti zakazoval: „Ale samozřejmě, pokud by ona pak chtěla děti a jinýho partnera, tak já jí v tom bránit nebudu. Já to prostě chápu. Je to velký věkový rozdíl. Pro mě by děti teď už byly velká zátěž. Fyzická i finanční.

Zdeněk již děti má, dokonce je již dlouhou dobu dědečkem. Ale s Veronikou potomky v žádném případě rozhodně neplánuje. Sám jí ale nechce bránit, aby si děti pořídila, ačkoliv by to nebylo s ním. „To není o benevolenci,“ vysvětluje. „To je o stáří. Určité věci začneš ve stáří chápat a nemůžeš tomu bránit. I tak je to krásné. Mám holku, která je skoro o čtyřicet let mladší. Je to super. Nemůže to jít ale věčně,“ přiznává.

Co si o rozhodnutí Zdeňka Podhůrského myslíte vy?

Zdroj: Extra.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články