Pozorně se podívejte na obrázek – prvek, který vás zaujal jako první, prozradí, co ve vašem životě hraje klíčovou roli

Otestujte se a zjistěte o sobě nové informace – stačí se pozorně zadívat na obrázek a zapamatovat si, čeho jste si všimli jako první. Je to známá psychologická metoda.

 

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Určité psychologické poznatky jsou založeny na lidské pozornosti a vjemech. Nejčastěji se tato technika používá například v dětské psychologii. To, co dítě nakreslí jako první, nejlépe vyjadřuje jeho pocity. Dospělé osoby naopak mysl pomyslně vkládají do každodenního života. Věci, na něž myslí, vidí všude. Na stejném principu funguje i tento obrázek, jenž odhalí vaši osobnost. Zaměřte se na první vjem, který uvidíte.

Milenci

Jste velmi přátelský a společenský člověk. Rádi trávíte čas v příjemném obklopení svých přátel. Nechodíte na večírky a do klubů, raději jste s lidmi na klidnějších místech. Díky svým dobrým komunikačním schopnostem nemáte nejmenší problém se seznamováním. Málokdo pro vás zůstane pouze cizincem. Víte, kdo vás má rád a s kým se cítíte nejlépe. S takovými lidmi řešíte své problémy.

iZdroj fotografie: Piqsels

Také máte svůj vlastní svět, kde se cítíte dobře. Jste velmi romantická osoba a vyhledáváte dlouhodobé vztahy. Váš partner se s vámi nikdy nenudí. Do vztahu s milovanou osobou investujete hodně času. Víte, co má váš partner rád, a tak můžete snadno vytvářet něco, co udělá váš vztah nezapomenutelným. Neustále navrhujete vzrušující aktivity. Romantická gesta vám nejsou cizí.

Strom

Pokud jako první vidíte strom, patříte do kategorie lidí, kteří nedokážou stagnovat na jednom místě. Jste velký dobrodruh a milujete poznávání světa ze všech možných úhlů. Zbožňujete vše nové a vzrušující. Vždy se vrháte do nových úkolů, jež vás inspirují. Každý váš den by měl obsahovat něco speciálního. Nemáte rádi monotónnost a nudu, takový život pro vás nemá smysl.

Stereotyp zabíjí vaši svobodnou duši, proto ho nepouštíte do svého života. I když jde o prkotinu, nebudete dělat nic rutinního. Nemůžete tak být šťastní a spokojení. Začít znovu od začátku pro vás není problém. Jakmile jste s něčím nespokojeni, umíte bez obtíží otočit svůj život o 180 stupňů. Po vašem boku by měl stát pouze člověk jako vy, se kterým se budete moci pouštět do nových dobrodružství.

Dítě

Jestliže na tomto obrázku vidíte miminko, tak jste člověk, který se stará jen o sebe. Žijete svůj vlastní život a dodržujete vlastní pravidla. Jakmile něco děláte, nemyslíte na to, co řeknou ostatní. Jste spontánní, což vám umožňuje se jednou za čas pořádně pobavit. Jste samotáři a chcete trávit co nejvíce času sami se sebou. A není na tom nic špatného. Nejde o sobeckost, i když se to tak může na první pohled zdát.

iZdroj fotografie: Piqsels

Navíc je samota ctnost, protože každý musí věnovat náležitý čas pouze sám sobě. Nevyčítejte si to a užívejte si svobodu, kdy se nemusíte na nikoho ohlížet. Limitovat se můžete jen vy sami. Nikomu nedovolíte, aby vás omezoval. Později to však může být problémem při hledání partnera. V tu chvíli se budete muset kousnout a pozměnit své návyky, které nebudou partnerovi vyhovovat.

Který prvek jste viděli jako první?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení