Video: Kamery ukazovaly, že v autobuse v noci sedí záhadná postava v černém. Když ale řidič rozsvítil, zmizela

Když tento singapurský řidič skončil svou jízdu, nemohl uvěřit vlastním očím. Na monitoru viděl ve svém autobuse sedět záhadnou tmavou siluetu a hned se to vydal prozkoumat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vyčerpaný řidič dálkového autobusu zaparkoval jednoho letošního únorového večera v Singapuru, aby zkontroloval svůj autobus a odešel spát. Když však zahlédl záznam z bezpečnostní kamery umístěné ve vozidle, ztuhnul mu úsměv na rtech. Na sedadle ve voze uviděl sedět záhadnou postavu, oděnou v černém, a ihned se vydal situaci prověřit.

Byl už opravdu unavený

Singapur je obrovské asijské město, které má přes 5 milionů obyvatel. Tento řidič pracoval celý den a vozil desítky lidí sem a tam po okolí města. Večer byl proto naprosto vyčerpaný a těšil se, že si půjde brzy lehnout a ráno si trochu přispí. Jako obyčejně zastavil na odstavném parkovišti a podíval se na obrazovku před sebou, kde viděl, co se děje v sedadlovém prostoru.

Kontroloval ho každý den

Toto byla pro něj každodenní rutina, vždy před spaním autobus zkontroloval, aby měl klidnou hlavu. Nechtěl dopustit, aby zde zůstaly ležet například zapomenutá zavazadla cestujících, nebo aby se po zemi povaloval nepořádek. Nejdříve se ale zběžně podíval na záznam z kamery, aby se ujistil, že na sedadle některý z cestujících při dlouhé cestě neusnul.

Autobus na parkovišti iZdroj fotografie: Depositphotos

Uviděl hrozivou věc

Na jedné z obrazovek, která přenášela obraz ze sedadlového prostoru, uviděl děsivou věc. Sedadlo uprostřed autobusu bylo stále obsazené, ale neseděl zde jen tak ledajaký pasažér. Řidič uviděl hrozivou černou siluetu, tato záhadná bytost seděla způsobně usazena na sedadle, jako by chtěla pokračovat v jízdě. Okamžitě se proto ze svého místa vydal dozadu celou věc prověřit.

Přízrak zmizel neznámo kam

Když rozsvítil velké stropní světlo a vydal se mezi sedadla, záhadný duch zde již neseděl. Řidič byl extrémně vyděšený a vydal se rychle domů. Celou příhodu přičítal nevyspání, kterému řidiči dálkových autobusů často čelí. Ačkoliv se musí dodržovat určité přestávky, monotónní jízda po dálnici se rychle stane únavnou a člověk ztrácí pozornost. Záznam z řidičova telefonu ale mluví jinak, tato silueta je zde zřetelně vidět.

Jak byste reagovali, kdybyste na monitoru zahlédli toto?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články