Při záchraně jejího života zůstal přítel ochrnutý: „Už to nejde dál snášet, chci se rozejít,“ naříká nad celou situací přítelkyně

Ženu zachránil její přítel, který přitom sám utrpěl zranění, kvůli němuž je upoután na invalidní vozík. Ona nyní přemýšlí nad rozchodem.

autonehoda i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Skutečná láska dokáže být opravdu neuvěřitelná a zázračná. Když člověk svého partnera velmi miluje, je pro něj schopen udělat prakticky cokoli, dokonce i obětovat svůj vlastní život. Toho je důkazem muž, který skočil před jedoucí auto, jen aby zachránil svou přítelkyni. Od té doby je ochrnutý.

Zachránil jí život, sám však zůstal ochrnutý

Před třemi lety se zamilovaný pár vydal na vysněnou společnou dovolenou do Thajska. Dlouho šetřili a plánovali, aby si splnili svůj sen. Každý den v tomto tropickém ráji si užívali, až do jednoho osudného okamžiku. Procházeli zrovna rušnou ulicí, velmi pršelo, takže byli oba promáčení a na kost zmrzlí. Přemýšleli, zda se neschovají do nějaké restaurace, ale do hotelu to měli už jen kousek, a proto pokračovali v cestě. V jedné vteřině se jim změnil život.

Kousek od nich zastavil motorkář, který se potřeboval podívat na svůj mobilní telefon. Projíždějící auto si ho všimlo na poslední chvíli, takže řidič strhl volat na stranu, aby se stojící motorce vyhnul. V tom okamžiku si celé situace všiml muž, který neváhal ani chvíli a odstrčil svou ženu stojící přímo v cestě rychle jedoucímu a neovladatelnému automobilu. Zatímco ona utrpěla jen několik odřenin, on na tom byl mnohem hůře. Zůstal ochrnutý od pasu dolů, proto byl upoután na invalidní vozík, navíc utrpěl posttraumatický šok.

Bojí se ho opustit, ale už nemůže dál

Od té chvíle šel jejich vztah z kopce. Muž se velmi změnil, často křičí, je chladný a odtažitý. Jeho duševní zdraví je velmi špatné. Většinu času tráví hraním na PlayStationu nebo v hospodě s kamarády, kde popíjí alkohol. Také bere drogy. Dokonce odmítá sex se svou ženou, která je kvůli tomu velice smutná a frustrovaná. Přestože svého muže stále velmi miluje, nechce už s ním žít. Necítí z něj lásku, i když on jí tvrdí opak.

černý invalidní vozík iZdroj fotografie: Depositphotos

Na její popud navštěvoval nějakou dobu psychologa a snažil se nebrat drogy, ale bohužel mu to dlouho nevydrželo. Žena cítí vinu za to, co se mu stalo, a ví, že mu musí být vděčná, že žije, ale tím úplně zanevřela na svůj vlastní život. Stále k němu chová stejné city jako na začátku vztahu, dál už však nemůže. Je vyčerpaná a nejvíce se bojí toho, že by jí její partner rozchod nikdy neodpustil. Navíc by navždy byla známá jako žena, co opustila svého postiženého přítele, který jí zachránil život za cenu vlastního.

Jak byste se zachovali na jejím místě?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články