Eva Burešová na koncertě nechtěně ukázala zadek. Nevšimla si, že se jí vyhrnula sukně

Zpěvačka a herečka Eva Burešová ukázala na svém koncertu víc, než původně chtěla. Faux pas však vzala s úsměvem.

Eva Burešová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si vytvořila vlastní koncertní šňůru. Dala jí název Tour EVA 2023. Sčítá celkově deset zastávek, přičemž má za sebou již tři zcela vyprodané koncerty. O zpěvaččina vystoupení je tak enormní zájem. Diváci a fanoušci si jí také spojují s populárním českým kuchařem Přemkem Forejtem. Ten je pravidelným porotcem v kuchařské show MasterChef Česko.

Kostýmy na míru

Kromě svého zpěvu však zpěvačka tentokrát předvedla ještě něco dalšího. Přítomní posluchači měli možnost shlédnout unikátní a sexy podívanou. Pánové si pohled na pódium zcela jistě užili. Eva volí na své koncerty speciální oblečení. To jí navrhuje a šije návrhářka Martina Pipková Loudová. Tento výběr má své opodstatnění: „Kostýmy jsou šité na míru, abych mohla fungovat.“

„Musí se počítat s jakýmikoliv pohyby. Hlavní je, abych se v nich cítila dobře. Každý kousek se mnou absolvuje hned několik zkoušek. Vše se šije na míru tak, abych mohla skákat, klečet a hýbat se bez toho, aby bylo potřeba myslet na to, jestli mi někde něco nevyčuhuje.“ Přes všechna opatření se však chybička vloudila. Pravděpodobně tomu nešlo nijak zabránit.

Gestikulace stylistky

Problém se přihodil hned na první zastávce Evina turné. Sama k nemilému incidentu řekla: „Je pravda, že se mi na první zastávce vyhrnula sukénka. Po jedné písničce jsem se podívala na kytaristu, ten mě odkázal na stylistku Zlatku, která mi ukázala rukou, ať přijdu za ní. Vrtalo mi hlavou, co je uprostřed koncertu špatně, a tak jsem k ní nenápadně přitančila.“

Eva Burešová a Přemek Forejt iZdroj fotografie: Nextfoto

„Stáhla mi sukýnku, aby situaci aspoň trošku vylepšila, a pokračovalo se dál. Lidé si zaplatili lístky, tak dostali pořádnou show!“ Jde vidět, že si zpěvačka ze svého faux pas nedělá těžkou hlavu. Nad svou malou nehodou se dokonce zasmála. Fanoušci si mohou na jejích koncertech zakoupit limitovanou edici upomínkových předmětů, které si pro ně Eva připravila.

Jaké faux pas se stalo vám?

Zdroj: Aplaus
Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla