Eva Burešová válela už v roce 2011. Tehdy jí Jaro Slávik v ČSMT opovrhoval

Soutěž Česko Slovensko má talent již má u nás svou tradici. Bylo odvysíláno již několik řad, ale ročník 2011 byl přeci jen něčím výjimečný.

Eva Burešová v ČSMT i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Známou soutěž Česko Slovensko má talent jistě viděl každý, i kdyby nechtěl. Bylo již totiž odvysíláno celkem 10 řad tohoto zábavného pořadu, ve kterém soutěží lidé, kteří se pyšním svým talentem. Předvádí se zde nejen zpěváci a tanečníci, ale také různí akrobaté, kouzelníci, baviči a mnoho dalších zajímavých účastníků s různými druhy vystoupení. Každý ročník byl něčím zajímavý a odlišný. Stejně tak i 2. řada tohoto pořadu, ve které se světu poprvé ukázala se svým zpěvem mladičká dívka jménem Eva Burešová.

Skromné děvče

Tehdy sedmnáctiletá dívka se odvážila přihlásit do této soutěže, aby zkusila štěstí. Samozřejmě si přála vyhrát, ale především si chtěla vyzkoušet vystoupení před tolika lidmi a vyslechnout si názor poroty na její zpěv. Ten byl totiž její obrovskou vášní. V hloubi duše doufala, že by se mohla líbit natolik, aby se jím mohla v budoucnu živit. Splnila by si tak svůj velký sen. Když přišla na pódium, slušně se představila, řekla, že se jmenuje Eva Burešova a pochází z Hlučína. Prozradila, že přišla zazpívat známou píseň Listen od ještě známější zpěvačky Beyoncé.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na dotaz Martina Dejdara, od kdy vlastně zpívá, skromně odpověděla: „Od malička, vůbec nevím od kolika, ale asi od malička určitě.“ Jaro Slávik na to arogantně reagoval další otázkou: „Dobre, a od kedy sa to dalo počúvať?“ Eva se nenechala rozhodit a slušně mu odpověděla. Dokonce měl i nepěknou narážku na její leopardí šaty, které jí předtím Martin pochválil. Celkově šlo na Slávikovi vidět, jak se mu dívka nelíbí, a byl přesvědčen, že její výkon nebude dobrý. Lucie Bílá ho usměrňovala a nakonec dodala: „My vám držíme palce, zazpívejte nám.“

Obrovské překvapení

Jakmile začala dívka zpívat, Lucie Bílá byla nadšená, protože poznala, že má tato mladá zpěvačka obrovský talent. Když zazpívala refrén, všichni už začali naplno projevovat své emoce a Jaro se evidentně začal za své předešlé chování velmi stydět. Moderátoři Jakub Prachař a Pyco Rausch na kameru ukazovali postavené chlupy a husí kůži, kterou jim Eva svým zpěvem přivodila. Při celém jejím pěveckém výkonu lidé tleskali a pískali, porota byla velmi dobře naladěná.

iZdroj fotografie: Pxhere

Jakmile dozněly poslední tóny písně, dívka se uklonila a nejen celé obecenstvo, ale také porota bouřlivě tleskala ve stoje. A tak Eva sklidila svůj první obrovský úspěch v podobě „standing ovation“. „Já jsem tak strašně šťastná,“ začala těmito slovy své hodnocení Lucie Bílá. Označila ji za nejlepší zpěvačku, která tam byla, a také nádhernou a milou osobu, která se nenechala rozhodit nevhodným chováním jejího kolegy v porotě.

„Ste najlepšia mladá speváčka tejto súťaže v posledných dvoch ročníkoch. Podľa mňa ste najlepšia mladá speváčka v akejkoľvek talentovej súťaži speváckej za posledných 15 rokov v Čechách a na Slovensku. Ďakujem, že ste prišli, a ospravedlňujem sa vám za svoje grobiánske správanie. Moji známi už ma poznajú, vy si zvyknete,“ ohodnotil její úžasný výkon Jaro Slávik.

A Martin Dejdar ještě dodal: „Tady je největší důkaz toho, že i z počátku podceňovaní lidi můžou famózně překvapit.“ Lucie Bílá si byla jistá, že se s Evou budou potkávat. Ta za vše poděkovala a z pódia odešla se třemi ANO a postupem do dalšího kola.

Splněný sen

Eva Burešová nakonec druhý ročník této talentové soutěže nevyhrála, ale dostala se až do finále. A jako jedna z mála soutěžících se prosadila ve světě showbyznysu. Nyní je z ní velice známá a slavná osobnost. Je totiž nejen skvělá zpěvačka, ale také herečka vystupující v televizních seriálech a muzikálech. Tisk se o ni velmi zajímá, v poslední době byla médii zmiňována, protože se jí narodil druhý syn Tristan William Forejt, kterého počala se svým neméně slavným přítelem Přemkem Forejtem.

Eva je důkazem toho, že opravdu kvalitní a talentovaní lidé se mohou prosadit díky takové soutěži, jako je Česko Slovensko má talent. Jistě se bude připravovat další řada tohoto pořadu, takže pokud jste doteď váhali, rozhodně se nebojte přihlásit a ukázat světu svůj talent. Na úplně první castingové kolo Evy Burešové se můžete podívat na sdíleném videu.

Jak se vám líbilo toto vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články