Vyděšená žena v letadle křičela, že jeden z cestujících není skutečný: „Můžete tu zůstat a zemřít s ním, ale já to neudělám“

Pasažéři letadla, které mělo namířeno z amerického Dallasu do Orlanda, se stali svědky hysterického výstupu jedné z cestujících. Podle policie tvrdila, že ji někdo na palubě okradl.

Žena se sluchátky v letadle i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Poklidné cestování letadlem se může v mžiku proměnit na nepříjemný zážitek. Stalo se to nedávno i pasažérům vnitrostátního letu z amerického Dallasu do Orlanda. Nastoupili na palubu, odložili zavazadla, usedli na svá místa a čekali, až začne stroj rolovat po dráze a vzlétne. Ještě všechno neprobíhalo podle plánu. Jedna z vyděšených cestujících totiž způsobila nepříjemný incident. Křičela, pobíhala uličkou, dohadovala se s letuškami a snažila se letadlo opustit.

Zoufalé snahy letušek se míjely účinkem

Video, na kterém je vidět zhroucení marketingové manažerky Tiffany Gomasové v letadle společnosti American Airlines, natočil jeden z pasažérů. „Ta svině tam vzadu není skutečná,“ křičela viditelně rozrušená žena. Zastavte to podělaný letadlo, zastavte to letadlo,“ dodala a vyrazila do uličky mezi sedadly. Letušky se ji snažily zastavit a uklidnit. Jejich snahy se ale míjely účinkem. Zoufalá žena se dál důrazně domáhala toho, aby letadlo zastavilo.

Zaskočení cestující nevěřícně celý incident sledovali. Nikdo nechápal, co se vlastně děje. Letušky opakovaně nabádaly Gomasovou, aby se vrátila zpět na své místo. Jenže ona to odmítala. Nebudu sedět vedle toho muže,“ prohlásila, ale nebylo jasné, koho z pasažérů tím měla na mysli. Zdálo se, že hysterická scéna skončí, když žena dostane jiné sedadlo. Palubní personál proto požádal jednoho z cestujících, aby si s ní vyměnil místo.

Nekonečný výstup kvůli sluchátkům

Jenže rozrušená žena se nepochopitelně vrátila na své původní sedadlo a incident pokračoval. „Uvidíme, co se stane potom. Podívejte se, co se stane,“ řekla Gomasová někomu, kdo seděl vedle ní. Na videu je vidět, jak ostatním pasažérům dochází trpělivost, kroutí očima a posmívají se. Důvod, proč se žena tak rozrušila, je překvapivý. Podle policejní zprávy letuškám tvrdila, že vše začalo hádkou s příbuznými, které následně obvinila, že jí v letadle ukradli sluchátka AirPods.

Když tiráda neustávala, bylo slyšet vypínání motorů a hlášení, že se mají otevřít dveře letadla. Palubní personál se snažil ještě situaci uklidnit. „Obvinila jste někoho, že vám vzal věci, tak na ně můžete podat trestní oznámení,“ klidně vysvětlovala letuška. Věci nejsou v pořádku. Nedržte mě, já jdu do prdele. Vystupuji, protože je tady nějaký blbý frajer. Je neskutečnej… Můžeš sedět v tomhle letadle a chcípnout, ale já to neudělám,“ řekla Gomasová a otočila se k odchodu.

Ochranka ji vyvedla z letiště

Personál rozčílenou ženu následně vyvedl z letadla, kde na ni čekala ochranka. Odmítla s ní však mluvit, tak byla vyvedená ze zabezpečené části letiště. Její letenku aerolinky zrušily, ale Gomasová se přesto později několikrát pokusila projít zpět bezpečnostní kontrolou a znovu nastoupit do letadla. Nakonec byla vyvedena před terminál a dostala napomenutí za nedovolené vniknutí na cizí pozemek. Podle amerických médií Gomasová žije v luxusní čtvrti Dallasu v domě za zhruba 45 milionů korun.

Co si myslíte o incidentu, který žena způsobila?

Zdroj: MassiVeMaC
Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články