Měsíčně vydělává stovky tisíc korun tím, že předstírá, že má zlomené nohy. „Je to náročné, ale za ty peníze mi to stojí,“ říká žena

Žena si měsíčně přijde k pohádkovým částkám, a to opravdu velmi zvláštním způsobem. Využívá totiž fetiše ostatních, kteří ji chtějí vidět v sádře.

Zdravotník sádruje nohu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někteří lidé jsou schopni udělat pro peníze cokoli. Nechce se jim chodit do běžných zaměstnání, a tak si vymýšlí různé alternativy a nápady, jak k financím přijít. Britka našla způsob, jak vydělat slušné peníze, aniž by musela chodit do práce. Přestože je to občas náročné, její snaha a píle se jí vyplácí, jelikož jí na účet chodí takové částky, o kterých se jiným může jen zdát.

Začalo to natáčením “běžných“ videí pro dospělé

Šestatřicetiletá žena utrpěla před sedmi lety vážné zranění, když vystupovala z taxíku. Zlomila si obě nohy, které jí byly následně zasádrovány. Kvůli tomu nemohla nastoupit do nového zaměstnání, které mělo začít za několik dní, a zaměstnavatel jí tak zrušil smlouvu. V tu chvíli ale rozhodně netušila, že jí toto zranění po nějaké době vydělá spoustu peněz.

Když přišla pandemie koronaviru, Britka nemohla sehnat práci, proto přemýšlela, jakým způsobem by si mohla vydělat na živobytí. Poté dostala nápad, využila svého vzhledu a začala natáčet lechtivá videa pro dospělé, jak zmiňuje i web DailyMail, na známé internetové platformě. Zprvu se jednalo o relativně běžné nahrávky, ovšem poté ji někteří ze sledujících požádali, aby jim natočila video, na němž bude mít sádru. Řekla si, že již zasádrovaná byla, tak proč to nezkusit.

Zvláštní fetiš ostatních jí vynáší obrovské peníze

Díky tomuto fetiši ostatních uživatelů si žena přijde na 150 tisíc korun měsíčně, což je v ČR opravdu nadprůměrný plat. „Je to docela těžké a je to noční můra, dostat se z toho, ale jsou to tak dobré peníze. Dokonce mám berle, které se teď hodí k tomu vzhledu, je to opravdu ujeté,“ cituje ženina slova web Metro. Odlitky sádry z Paříže používá nejen na nohy, ale také na ruce a krk. Přání jejích zákazníků jsou různá, někdy velmi zvláštní.

sádra a berle iZdroj fotografie: Depositphotos

V dnešní moderní internetové době se fenomén různých stránek pro dospělé stále rozšiřuje a využívá jich více a více uživatelů. A někteří z nich jsou ochotni zaplatit nemalé částky, jen aby své tužby uspokojili. Není tedy divu, že si výše zmíněná Britka vydělává tak slušné peníze. Vždy se však nemusí jednat vyloženě o sex. Na DámskémDeníku jsme již psali o ženě, která si svou živnost založila na zcela jiném fyzickém kontaktu.

Co si o jejím zaměstnání myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články