Žena si svými službami vydělá 500 000 Kč za noc. Cokoliv sexuálního je ale smlouvou přísně zakázáno

Na živobytí si vydělává opravdu neobvyklým způsobem. Její klienti musejí podepisovat přesně sestavenou smlouvu a dodržovat předem daná pravidla.

Vějíř z bankovek i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena jménem Missy Robinsonová nabízí svým klientům velmi neobvyklé služby. Při spojení slov, jako jsou služby, schůzky a velké množství peněz, se vám možná vybaví nejstarší řemeslo na světě. Ženin byznys však nemá se sexualitou nic společného. Její klienti dokonce podepisují smlouvu, ve které je uvedeno, že k žádnému sexuálnímu kontaktu či interakci nedojde.

Druh terapie

Missy bývá najímána hlavně muži, ale i ženami. Své podnikání a služby založila na jednoduchém poznatku, který se týká objímání a jeho účinků na lidský organismus. Lidé potřebují fyzický kontakt. Občas každý potřebuje pevné objetí. Asi nikdo si nedokáže představit život bez fyzického kontaktu ostatních lidí. Missy pokládá objetí za svůj vlastní druh terapie.

Všichni se ztotožní s názorem, že objetí potřebují lidské bytosti nejvíce ve chvíli, kdy nejde vše podle plánu, či se něco pokazilo. V tu chvíli jsou lidé nejnáchylnější k depresivním myšlenkám a špatné náladě. Missy sama říká, že při objetí se vyplavuje hormon oxytocin neboli hormon štěstí, který pomáhá se špatnou náladou. Žena objímá své klienty za určité peněžní částky.

Půl milionu

Obvykle pracuje přes noc, kterou stráví objímáním dalších osob. Za jednu službu si vydělá zhruba půl milionu korun. Zajímavostí je, že smlouva, kterou klienti podepisují, obsahuje také dodatek o možné agresi zákazníka. V tu chvíli je Missy plně oprávněna použít jakékoliv prostředky, jež ochrání její osobu a zdraví. Do těch se počítá také střelná zbraň.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Missy Robinson (@missyrobinson_)

Nutno říci, že se Missy i jako podnikatelka udržuje v dobré kondici a dbá o svůj vzhled, aby byla pro zákazníky tou nejideálnější volbou. Chce docílit toho, aby byla pro klienty přitažlivá a tím její objetí bylo ještě hodnotnější a příjemnější. Její profil na sociální síti Instagram sleduje skoro patnáct tisíc lidí. Uvádí, že se živí jako objímací terapeutka.

Jaký máte názor na ženin byznys?

Zdroj: Világunk
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články