Z bizarního důvodu chodil se 35 ženami najednou. Vychytralý plán ztroskotal, za své počínání skončil ve vězení

Vychytralý podvodník udržoval vztah s 35 ženami najednou. Než by odhalen, podařilo se mu od nich získat pěknou řádku hodnotných darů.

i Zdroj fotografie: Adam Jones / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Najít toho pravého je snem každé ženy. Jenže cesta k vysněnému rytíři na bílém koni může být pěkně krkolomná, případně brzy a trpce skončit. Sny se rozplynou jako pára nad hrncem a zbydou jen oči pro pláč. Své o tom vědí ženy, které se staly terčem podvodníka. Svůdník před každou svou milenkou tajil, že má ještě další vztahy. A nebylo jich málo. Navíc od žen postupně vylákal spoustu dárků.

Chodil najednou s 35 ženami

Plán devětatřicetiletého Takashiho Miyagawy byl v celku jednoduše narýsovaný. Chodil se ženou, která po čase uvěřila, že s ním má vztah, řekl jí, kdy má narozeniny, aby dostal nějaký dárek. Zamilovaná žena mu pak koupila, co mu na očích viděla. Na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže vychytralý Japonec chodil současně s více než 35 partnerkami. Navzájem o sobě nevěděly.

Každá z žen se domnívala, že s ním má vážný monogamní vztah. Jenže muž, který pracuje na částečný úvazek jako prodejce dílů do sprch, využil důvěřivosti svých obětí, aby získal majetkový prospěch. Zbohatnout se rozhodl velmi neobvyklým způsobem. Lákal z žen drahé dárky ke svým narozeninám. Je s podivem, že se mu docela rychle podařilo nashromáždit docela hodnotný majetek.

Muž udělal zásadní chybu

Dělal to šikovně. Jedné ženě řekl, že má narozeniny 22. února, další pak, že se narodil v dubnu, jiné přítelkyni tvrdil, že se narodil v červenci. Ve skutečnosti má narozeniny 14. listopadu. Ženy, které oblouznil řečmi o tom, že jsou láskou jeho života a slíbil jim společnou budoucnost, mu nadšeně dávaly dárky. Desítky dárků ročně. Postupně nashromáždil věci v přepočtu za zhruba 17 tisíc korun.

Stačila ale jediná chybička a dokonalý plán se sesypal jako domeček z karet. Přestože si Japonec byl jistý svým počínáním, přepočítal se. Jedné ze svých partnerek totiž řekl dvě různá data svého narození. Pojala podezření a prostřednictvím sociálních sítí se pak spojila s dalšími oběťmi. Společně se nakonec vydaly na policii. Miyagawa byl zatčen pro podezření z podvodu a vydírání.

Co říkáte na vynalézavost muže?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články