Vsadila na „lví dietu“ a shodila 20 kilo: „Vyzkoušela jsem všechno, ale tohle byla jediná správná cesta“

Každá dieta skončila jo-jo efektem. Zoufalá maminka 2 dětí už nevěřila, že někdy dosáhne vysněné postavy. Až jednou objevila lví dietu, která jí změnila život.

syrové maso i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Shodit přebytečná kila je velice obtížný proces, který ne každý dokáže absolvovat úspěšně. Záleží na mnoha faktorech – genetice, času, věku atd. Jste-li maminka 2 dětí, chodíte do práce, máte na starosti domácnost a navíc už vám dávno není 20 let, šance na vysněnou postavu se výrazně snižují. Tato žena se však nechtěla vzdát a po mnoha prodělaných jo-jo efektech konečně dosáhla svého cíle.

Vyzkoušela všechny možné diety

Courtney Luna je 39letá maminka 2 dětí, která vyzkoušela snad všechny diety, jaké existují, až na jednu. Její manžel Jeff jí ukázal video sdílené na oblíbené platformě TikTok, kde žena propagovala takzvanou „lví dietu“. Jedla pouze maso a živočišné produkty.

Lví dieta se velmi podobá masožravé dietě, ale zachází mnohem dále. Jeden celý měsíc, někdy i déle, jíte pouze maso přežvýkavců, k tomu sůl a vodu. Nic jiného. Courtney v podstatě neměla co ztratit. Rozhodla se proto, že jde do toho a snad se jí tentokrát podaří trvale zhubnout. S touto stravou shodila obdivuhodných 20 kilo.

Jídelníček jako pro divokou šelmu

Abyste si mohli představit, jak se takový člověk na lví dietě stravuje, jeho jídelníček vypadá asi takto: k snídani slanina, svačiny představují máslo, vařená vejce, masové tyčinky, vepřovou kůži, večeře jsou 4 burgerové placičky a nápoje přes den pouze slaná voda. Nic lákavého, ale Courtney konečně našla, co na ni funguje.

syrové maso iZdroj fotografie: Freepik

Jedla půl kila masa denně, nejčastěji hovězí, ke svačinám vepřovou kůži, vařená vejce, masové tyčinky a máslo. Během pár dní cítila rozdíl. Nejenže začínala být spokojená se svou postavou, ale výhody nacházela i v pleti. Zmizelo akné a jiné nedostatky. „Nic nefungovalo, zkusila jsem všechno, takže jsem neměla co ztratit. A bylo to to nejlepší, co se mi mohlo stát. Moje duševní zdraví se naprosto změnilo. Akné zmizelo, stejně tak problémy s plynatostí,“ uvádí Courtney.

Už nemá potřebu podvádět

Courtney vždy skončila u jo-jo efektu, protože žádnou dietu nevydržela striktně dodržovat. U lví stravy je tomu ale jinak. Zjistila, že nemá potřebu sahat po sladkém, není otrokem myšlenek na jídlo. „Je to nejdelší doba, kdy jsem vydržela bez jakéhokoliv podvádění, soustředím se na to, abych byla fit a silná pro děti,“ dodává.

Jaké diety pomohly vám se shozením přebytečných kil?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články