Nevěsta upoutaná na vozík dopřála svému snoubenci ten nejkrásnější svatební den. Když ji spatřil v uličce, začal plakat údivem

„V tento den jsem chtěla udělat to, o čem jsem vždycky snila,“ řekla překvapenému ženichovi nevěsta Chelsie Hill, která navzdory ochrnutí přišla k oltáři po svých.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Chelsie Hill je krásná mladá žena. Od mládí je ale upoutaná na invalidní vozík. To jí však nezabránilo žít aktivním životem a nepřipustit do svého života myšlenku, že by ji paralýza nohou o něco připravila. Dříve ráda tančila a i po svém ochrnutí založila první taneční soubor dívek na vozíku. Kromě toho vždy snila o tom, že jednoho dne bude kráčet svou svatební uličkou.

Propaguje vozíčkáře a učí je tančit

Svatební den je v životě všech snoubenců výjimečný. To, co se odehrálo těsně před složením svatebního slibu snoubencům Jayovi Bloomfieldovi a Chelsie Hill, ohromilo celý svět. Nevěsta Chelsie, která je přes deset let ochrnutá od pasu dolů, došla k oltáři do náruče svého snoubence po svých vlastních nohou.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Asha Bailey

Jakmile mě Jay uviděl, spadla mu čelist“, uvedla šťastná nevěsta Chelsie. „Byl v šoku, vůbec netušil, že se to může stát,“ dodala se smíchem při vzpomínce na výraz překvapení svého ženicha. Chelsie se narodila jako zdravá dívka s talentem pro pohyb a tanec. Nešťastná nehoda ji v jejích osmnácti letech připravila o citlivost v celé dolní polovině těla a ona zůstala ochrnutá na vozíku.

To jí ale nezabránilo vést aktivní život. Založila první taneční tým na invalidním vozíku v Los Angeles, který si říká Rollettes. Od té doby je jeho generální ředitelkou a jakožto horlivá propagátorka paraplegiků má na svém instagramu přes 167 tisíc sledujících.

Vozík jí ve splnění snu nezabránil

Ve svůj slavnostní den, který si už jako malá vysnila do posledního detailu, nehodlala ani o krůček ustoupit ze svých snů a požadavků. A tak naplánovala pro svého snoubence Jaye neuvěřitelné překvapení, které ho u oltáře málem poslalo do kolen. Partneři se poznali, už když byla Chelsie ochrnutá. Proto Jaye Bloomfielda nikdy nenapadlo, že by si jeho nevěsta pro svatební slib k oltáři došla sama.

Chelsie svůj sen o průchodu svatební uličkou zrealizovala za pomoci speciálních ortéz a jezdicího chodítka. Přesto ale upozorňuje, že tím nemyslela vůči vozíku nic špatného. „Chci zdůraznit, že na tom, že se posadíte na invalidní vozík, není nic špatného. Když jsem ale vyrůstala, vždy jsem snila o tom, jak kráčím svatební uličkou,“ řekla. „Chtěla jsem to jen cítit. Ne že by mi moje postižení něco vzalo, ale chtěla jsem cítit jeho srdce u svého a koukat mu z očí do očí,“ dodala. „To pro mě osobně bylo opravdu důležité.“

Co říkáte na takové překvapení?

@ashabailey_

she said she dreamed of the day she’d look her husband in the eye on their wedding day, and she did that 🥺

♬ In This Shirt – The Irrepressibles

Zdroj: TheInsider

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt