Lucka Vondráčková ulovila zajíčka: 24letý svalnatec se jejich vztahem pochlubil kontroverzní fotkou z klubu

Rozvedená zpěvačka září štěstím, protože je zamilovaná. Nějakou dobu tajila, kdo je jejím novým vyvoleným. Pár se však společně objevil na turnaji bojových sportů.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

O svém soukromí se 42letá zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková příliš bavit nechce. Po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem před třemi roky, který pravidelně plnil stránky bulvárů, se po jejím boku občas někdo objevil. Většinou kolem vztahů zpěvačka trochu mlžila. Zatím posledním partnerem byl moderátor Petr Vojnar, ale to už je minulost. Nový vztah navázala se zápasníkem MMA, 24letým Zdeňkem Polívkou.

Červenám se, když o tom mluvím

O nejnovějším objevu se zpěvačka nedávno rozpovídala, ale nechtěla říct, o koho jde. „Užívám si stav zamilovanosti, je to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Červenám se, jen když o tom mluvím, už dost. Už jsem toho o svém soukromí řekla hodně, ale třeba brzy přijde chvíle, kdy se to dozvíte,“ řekla Blesku Lucie, která má z manželství s hokejistou dva syny.

Nyní už je jasné, že mluvila o svalovci, který rozdává rány v oktagonové kleci. Objevili se bok po boku na turnaji MMA v Brně, přičemž mezi nimi evidentně něco je. Na instagramu je zveřejněna jejich společná fotografie. Zdeněk si však podobně jako jeho nová přítelkyně bedlivě střeží soukromí. Nechal se slyšet, že chce, aby jej lidé znali jako zápasníka, a ne jako něčího přítele nebo partnera.

Zpěvačka jej zaujala už jako kluka

Svalovec se momentálně připravuje na důležitý zápas kariéry v Oktagonu ve Frankfurtu. Lavina zájmu o jeho osobu poté, co se provalilo randění s rozvedenou zpěvačkou, jej zaskočila. To, jak se jeho soukromý život přetřásá v médiích, jej vůbec netěší. Přesto prolomil bariéru mlžení a přiznal, že jej Lucie zaujala už jako malého chlapce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zdeněk ☠️GAMEOVER☠️ Polívka (@zdenek.polivka)

Všiml si jí v pohádkách „Šmankote, babičko, čaruj!” nebo „Víla Arnoštka”, které si pouštěl na videokazetách. Když bylo Zdeňkovi 9 let, měl premiéru film Kvaska. V jedné z hlavních rolí tam vystupovala právě Lucie. „Opravdu silně na mě zapůsobila ve filmu Kvaska. Její hudební tvorbu jsem také znal, i když jsem více fanouškem tvrdší hudby,“ řekl zápasník serveru Super.

Co říkáte na věkový rozdíl mezi zpěvačkou a zápasníkem?

Zdroj: Blesk, Super
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články