Vojtěch Staš odhalil soukromí Jiřiny Bohdalové: Tohle se děje u nich doma

Československá herecká ikona jen velmi zřídka odhaluje, co se děje za zdmi jejího domova. Nedávno ale udělala výjimku, když se tam odehrál důležitý okamžik v životě její rodiny.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herecká legenda Jiřina Bohdalová (92) si obvykle pečlivě střeží soukromí. Tím, jak vypadá interiér jejího domova anebo co se v něm odehrává, se často nechlubí. Když ale jde o zvláštní příležitost, výjimce se nebrání. Jedna taková se odehrála nedávno, když nabídla tykání vyvolené svého milovaného vnuka Vojtěcha Staše. „Moje dvě holky si potykaly. Asi je to fakt vážný… Moc děkuji!“ napsal ke snímku, který zveřejnil na sociálních sítích mladší syn herečky Simony Stašové (68).

Doma nechybí ani proslulý Rákosníček

Obě ženy si ve slavnostní chvíli připily červeným vínem ve zdobných pohárech a obligátně si při aktu propletly ruce. V pozadí je na fotografii vidět právě interiér domu. Moderní bílá kuchyňská linka v rustikálním stylu, na které se povaluje spousta nejrůznějších věcí, u stropu dva křišťálové lustry a zavěšené jmelí, rodinná fotografie na zdi, na zemi leží zelený plyšový Rákosníček. Postavička, která mluví na dětské diváky hereččiným hlasem.

Na své vnuky Vojtěcha a Marka je ikona československé kinematografie náležitě pyšná. Dělali jí nedávno doprovod i na vyhlášeném červeném koberci na karlovarském filmovém festivalu. A byla s nimi tehdy ještě snoubenka mladšího ze synů herečky Stašové. Babička se tehdy rozpovídala i o nadcházející veselce. „Berou se, protože chtějí, ne že by museli. Ale pravnoučete bych se dočkala ráda. Hlavně jim ale přeju, aby jim to vydrželo,“ nadšeně vyprávěla Bohdalová.

Nastávající svého vnuka si babička prověřila

Oba vnuci filmové a divadelní legendy jsou sympaťáci, kteří nedávají okázale najevo, že pocházejí ze slavné a majetné rodiny. Vojtěch podle serveru Sedmička má rád cestování a umělecké geny uplatňuje v divadle, kde vystupuje s kapelou. Se svojí vyvolenou chodil osm let, než se vzali. Jeho babička se nedávno nechala slyšet, že ohledně jeho partnerky neponechala nic náhodě. „Snoubenku mám prověřenou, všechno je v pořádku,“ řekla tehdy Bohdalová, takže svatbě už nic nebránilo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vojtěch Staš (@vojtastas)

Starší vnuk herečky Marek si na rozdíl od svého bratra užívá jistou dávku anonymity díky svému příjmení Ciccotti. „To italské příjmení mi dává dobrou kamufláž,“ řekl před časem serveru Extra. Přiznal, že se nerad stával středem pozornosti, protože je synem slavné herečky a vnukem ještě slavnější babičky. „Bohdalová, to je přece jen moc velké jméno, není to jen tak nějaká celebrita, je to ten top a ten dopad je veliký, ale já jsem vždy radši sám za sebe, než za slavného vnoučka,“ svěřil se.

Co říkáte na interiér domu slavné herečky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články