Herečka Jiřina Bohdalová se pyšní obrovským majetkem. Svému vnukovi koupila vilu poblíž té své

Slavná herečka se výrazně odlišuje od svých kolegů. Málokdo zná její životní příběh a přístup k finančním prostředkům.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Slavné osobnosti, hlavně herci, byli vždy vnímáni jako lidé, kteří měli více finančních prostředků než zbytek běžně pracujících. Čas však neúprosně běží dopředu a v každém časovém období se na výsluní pohyboval někdo jiný. Spolu s příchodem nových hvězd veřejného dění se pozapomnělo na dřívější hvězdy filmového plátna. Média však nezapomněla a zaměřila se na slavnou českou herečku.

Hlas Křemílka

Tou je Jiřina Bohdalová. Tato jednadevadesátiletá herečka bývá médii považována za nejbohatší českou herečku současnosti. Pode všeho se na filmových plátnech objevuje již přes osmdesát let. Jiřinu znají jak lidé z generace starší, tak také mladší diváci, nebo dokonce děti. Avšak ty spíše podle hlasu legendárního Křemílka. Nikdo však nemá ponětí o jejím majetku.

Herečka trpí ve svém věku mnohými zdravotními problémy. Kvůli nim byla dokonce několikrát hospitalizována v několika pražských nemocnicích. Podle informací z nejbližších zdrojů mají o Jiřinu strach také její nejbližší. Ta je podle všeho svému povolání naprosto oddaná. Přes doporučení lékařů pracuje na novém seriálu, který se bude týkat hobby vychytávek.

Finanční potíže

Jiřina v průběhu své kariéry hodně investovala. Dle jejího názoru jsou investice do nemovitostí tím nejlepším, co můžete se svými penězi udělat. Herečka vlastní nenápadnou vilu v Praze a k tomu větší dřevěnou chalupu v Krkonoších. Její střídmý a rozumný přístup k financím pochází již z jejího mládí. Když studovala na vysoké škole, dostala se její rodina do potíží.

iZdroj fotografie: Nextfoto

Živobytí zůstalo pouze na ní. Tento přístup jí vydržel až do požehnaných let, kdy je schopna finančně pomáhat i své rodině. Dle dostupných zdrojů pomohla s koupí vilky poblíž té její jednomu ze svých vnuků. Nešetřila ani na rekonstrukci a dalším vybavení. Hereččina finanční gramotnost a zdrženlivost není pro tak slavné osobnosti zrovna běžnou vlastností.

Které filmy s Jiřinou máte rádi?

Zdroj: Blesk, ŽenaPlus
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla