Vignerová se pochlubila zamilovanou fotkou s Kolečkem. Místo třešně si na 1. máje vybrali vinohrad

Bouřlivé rozchody a návraty oblíbeného scénáristy ke krásné modelce jsou zřejmě už minulostí. Idylku svého manželství demonstrovali i vášnivým prvomájovým polibkem.

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kolotoč nejrůznějších naschválů a rýpanců, které se odehrávají v již proslulém milostném trojúhelníku, se nepřestal točit ani po svatbě. Modelka Aneta Vignerová (35) uštědřila své sokyni v lásce další pomyslnou facku do tváře, když se na prvního máje vyfotila při polibku se svým manželem scénáristou Petrem Kolečkem (39). „Alternativní bobule místo květů. Krásný první máj,“ napsala k fotografii, kde se novomanželé líbají nikoli pod rozkvetlou třešní, nýbrž pod vinohradem.

Polibek manželů je solí do ran herečky

Možná pár vyměnil třešeň za bobule symbolicky s odkazem na Kolečkovu práci na seriálu Vinaři. Každopádně se dá předpokládat, že fotografie přisypala sůl do ran Denisy Nesvačilové (31), se kterou měl scénárista donedávna milostný vztah. Nakonec se ale tajně oženil s její rivalkou v lásce. Rozdýchat jeho zradu nebylo v posledních týdnech pro herečku snadné. A někdejší miss jí smiřování s prohrou nijak neulehčila zveřejněním prvomájového vášnivého polibku.

Hořkosladké pozadí, které se za fotografií ale ukrývá, neuniklo ani diskutujícím na sociálních sítích. „Pěkná fotka od Denisy,“ napsal jeden z nich zjevně v narážce na Kolečkovu přelétavost. „Člověk musí být hodně zoufalý, když vezme nevěrníka zpět. Tato fotka je jen komedie, kterou zveřejňujete na základě toho, abychom věděli, že jste spolu strávili 1. máj, ale druhého května, bude třeba u Denči,“ napsal další.

Co herečka musí snášet od Kolečka

Eskapády milostného trojúhelníku se staly téměř každodenním koloritem. Přestože to v současnosti vypadá, že Kolečko ze svých dřívějších chyb poučil a svoji manželku obletuje, je otázkou, zda je to natrvalo. Jejich březnové svatbě totiž předcházel vztah scénáristy s Nesvačilovou. Jen několik dní před veselkou spolu byli na předávání filmových cen Český lev a plánovali žhavou dovolenou v Řecku. Jenže před odletem herečce scénárista napsal, že se na to necítí. A následně se oženil s modelkou.

Hořkost ze zrady musela herečka pořádně rozdýchávat. Je těžké odhadnout, zda Kolečkovi někdy odpustí. Momentálně jí ale nezbývá nic jiného, než brát celou záležitost s humorem. O tom se mohli přesvědčit i diváci představení Už tě mám dost, v němž Nesvačilová hraje. Neočekávaně si na jevišti do svého bývalého rýpla. „Lindo, nebuď blbá, vždyť se s ním nemáš špatně. Podívej, co já musím snášet od Rogera… nebo od Kolečka,“ zaimprovizovala během představení.

Co si myslíte o budoucnosti milostného trojúhelníku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články