Na čerpací stanici zavítala malá holčička ve svém vlastním autě. Pobavení zaměstnanci se toho chytli a „natankovali“ jí

Na videu je natočená malá holčička, která si sama přijela v autě na čerpací stanici. Obsluha jí natankuje, aby mohla dívenka pokračovat dále.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Lidé si na internetu nejčastěji prohlížejí nejen videoklipy písní, ale především zábavná videa se zvířaty a dětmi. Když někdo nasdílí záznam malého dítěte, je jasné, že se bude jednat o vtipný kousek. Co se týká batolat, s nimi je zábava vždy zaručena. A výjimkou není ani video, jež sdílel jeden z internetových uživatelů na TikToku. To znázorňuje malou holčičku, která si přijela sama natankovat na čerpací stanici.

Přijela v růžovém fáru

V dnešní době je možné svým ratolestem koupit neuvěřitelné množství různých hraček. Za dob našich babiček existovaly základní věci pro děti jako panenky, auta, míče apod. Dnes je na trhu tolik možností, že si ani samo dítě není schopné vybrat. V poslední době se mnohem častěji objevují autíčka a roboti na dálkové ovládaní a také vozidla pro malé cestovatele, které se od běžných a opravdových originálů liší pouze velikostí, jež je přizpůsobena právě dětem.

A v takovém maličkém růžovém kabrioletu přijela na čerpací stanici malá holčička, jež si okamžitě získala srdce všech okolo. Když ji zaměstnanci uviděli, okamžitě se chopili příležitosti a pomohli malé slečně natankovat její nadupanou káru. Jedna z dam, která benzinku obsluhuje, velmi působivě zahrála tankování nádrže. Druhá dávala pozor a ostatní řidiče vozidel upozornila, aby si dívenky všimli, a nedošlo tak k nehodě.

Video okamžitě obletělo svět

Po naplnění nádrže si „zkušená“ malá řidička strčí dudlík do pusy a suverénně, aniž by držela volant, spokojeně odjíždí pryč. Celá tato situace je natočená na videu, kde je také poté vidět, že růžové auto i s dítětem ovládá jeden z rodičů, který bedlivě dohlíží na dívčino bezpečí.

@johnso2022 #CapCut #mignonne #fly #tiktokindia #viral #babylove #thaknyou ♬ Laughing – Gianluca Marino

Nahrávku sdílel na TikToku jeden z internetových uživatelů a ta okamžitě obletěla svět a stala se virální. Toto krátké video již rozesmálo mnoho sledujících a dohnalo je k slzám. Pod ním se objevují komentáře jako budoucí Michael Schumacher. Jiní zdůrazňují, že batole je mistrem volantu: „Ona řídí auto, aniž by držela volant,“ poznamenal jeden z diskutujících. Většina se však nad dívkou rozplývala rozkoší a komentovala slovy: „Okouzlující“, „Úžasná“, „Naprosto sladká.“

Jak byste reagovali na místě zaměstnanců benzínky?

Zdroj: Johnso2022
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství