Holčička dostala medvídka, jenž mluví hlasem jejího táty, o kterého přišla. Její reakce dojala miliony lidí

Holčička dostala plyšového medvídka, který mluví hlasem jejího otce. Dívčina reakce na to, když uslyší hračku promluvit, vás dostane.

dítě s plyšákem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zdánlivě obyčejné hračky mohou pro děti znamenat mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Když malá holčička Pia dostala plyšového medvídka, ukázalo se, že je velmi výjimečný. A pravděpodobně pro ni bude unikátní navždy. Nešlo totiž jen o obyčejnou hračku. Ukrývala zvláštní překvapení, na které batole dojemně reagovalo.  

Otec odjel na vojenskou misi

Rozkošná holčička právě dostala ten nejúžasnější dárek od svého tatínka Drewa. Nemohl jí ho ale předat osobně. Dlouho totiž dcerku neviděl. Musel odjet na osmiměsíční vojenskou misi do Perského zálivu a dělily je tisíce kilometrů. Aby odloučení malému batoleti alespoň trochu usnadnil, nechal mu táta láskyplný vzkaz.

Když matka dárek holčičce dala, byl její otec už více než měsíc na zahraniční armádní misi. Nemohl sledovat, jak jeho dcera dělá první krůčky a jak vyrůstá. Než se vrátí z nasazení domů, bude z batolete už malá slečna. Medvídek měl dítěti nepřítomnost druhého rodiče alespoň z malé části vynahradit.

Medvídka se holčička nemůže nabažit

V plyšové hračce je zabudované hlasové zařízení. Drew dceři nahrál vzkaz. „Ahoj Pí, miluji tě, brzy se uvidíme,“ říká medvídek hlasem táty malé holčičky. Její reakce je velmi dojemná. Jakmile hračku zmáčkne, spustí se nahrávka. Pia zpozorní, okamžitě hlas poznává a vzápětí radostně vykřikne: „Táta.“ Překvapené batole se medvídka nemůže nabažit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pia plyšáka objímá a stále dokola ho mačká, aby slyšela tátu. Její reakce chytne za srdce. „To je moje vnučka s medvídkem, na kterém je nahraný hlas mého syna,“ napsal k videu, které se stalo hitem internetu, dědeček Larry Bert. Je už dvojnásobným prarodičem. Jeho snacha totiž porodila druhou holčičku. Než ji Drew bude moci poprvé vidět, budou jí už 4 měsíce.

Kterou věc si schováváte od dětství?

Zdroj: LarryBert
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články