Video: Naštvaná jeptiška napadla aktivistu, který protestoval proti stavbě nového kostela

Jeptiška srazila ekologického aktivistu k zemi. Rozhodla se tak proto, aby bránila staveniště náboženského centra, kde tento muž demonstroval.

jeptiška i Zdroj fotografie: iStock
                   

Ženy, které se rozhodnou stát se jeptiškami, tak celý svůj život zasvětí Bohu. Souhlasí s tím, že nikdy nebudou mít intimní vztah s mužem a navždy budou věrné svému Pánu. Některé však svou víru a oddanost berou velmi vážně. Důkazem toho je video, které v posledních dnech obletělo celý svět a okamžitě se stalo virálním. Jedna z jeptišek se zachovala jako opravdový ochránce svého území.

Jeptiška v teniskách srazila k zemi muže

Přihlížející v Saint-Pierre-de-Colombier ve francouzském Ardèche byli nedávno svědkem nevšední situace. Jelikož se zde již od roku 2018 staví obrovské náboženské centrum, dochází zde od té doby ke střetům mezi věřícími a zástupci radikálního ekologického hnutí. Tito aktivisté silně protestují proti výstavbě masivního komplexu kvůli uhlíkové stopě. Nikdo z nich však nečekal, že jejich počínání bude zastaveno takovýmto způsobem.

Jedna z jeptišek obutá do tenisek se rozběhla k demonstrujícímu muži, který před ní utíkal přes zablácené staveniště. Ona jej však dohnala a zatáhla za bundu. Poté ho srazila k zemi chvatem, za který by se nemusel stydět žádný profesionální ragbista. Napadený aktivista měl v rukou plastové trubky, které mu chtěla žena pravděpodobně vytrhnout. Jak jde vidět, ani jeptišky se nebojí ukázat svůj talent. Tato jej má pravděpodobně na sport, jiná zase například na zpěv, o čemž jsme se již dříve zmiňovali.

Video rozesmálo spoustu sledujících

Poté, co se jí ho podařilo povalit na zem, uklouzla také. Rychle se však zvedla a další z věřících rozdupal ony zmíněné válce, jejichž úlomky poté zůstaly ležet v bahně. Jak informoval web DailyMail, jeptišky střežily staveniště celou noc, dokonce zatarasily barikádami vchod, aby tak demonstrantům zabránily vstoupit na toto území. Spolupředseda sdružení pro budoucnost údolí Bourges uvedl, že rozhodně nečekal takové chování. Myslel si, že budou jeptišky rozumnější.

Celá tato bizarní a mírně úsměvná situace byla zachycena na video a sdílena na sociální síti X, kde má nyní již téměř 5 milionů zhlédnutí. Když naše redakce nahrávku viděla, velmi ji rozesmála. Vidět sprintující jeptišku v teniskách, která skočí na muže a strhne jej k zemi, je opravdu k popukání. Na druhou stranu však je třeba se zamyslet nad tím, zda to takto silně věřící lidé nepřehání, když jsou schopni uchýlit se k násilí. Jsme zvědaví, zda za to tato žena ponese nějaké následky.

Co říkáte na toto chování jeptišky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články