Video: Rodiče nechávají svou dceru na starost obrovskému hadovi. Malá Emička zvíře nadevše miluje

Dívenka vyrůstá s velmi neobvyklým domácím mazlíčkem, a to několikametrovou krajtou královskou. Jejich přátelství je neuvěřitelně silné.

Had v posteli i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každé dítě, které má možnost vlastnit domácího mazlíčka, má obrovské štěstí. Díky němu se totiž naučí lásce, opatrnosti a zodpovědnosti. Nejčastěji rodiče svým ratolestem pořizují psy, kočky, drobné hlodavce, želvičky či různé druhy ptáků. Ovšem někteří jdou do extrému a za zvířecího kamaráda pro své děti zvolí pro jiné velmi nebezpečného tvora.

Vyrůstá s krajtou královskou

Emi je sedmiletá dívenka, která si odmalička hraje s velmi netradičním domácím mazlíčkem, a to tatínkovou téměř pětimetrovou krajtou královskou. Prostřednictvím sociálních sítí se z této neobvyklé dvojice stala ostře sledovaná atrakce. Na YouTube bylo zveřejněno video, v němž se dívenka se svou hadí kamarádkou mazlí. Obě ukazují, jak moc se mají rády a že si rozumí i beze slov.

Holčička měla po svém boku krajtu už od miminka, takže mezi sebou mají velmi silné pouto, které málokdo pochopí. Přestože se Emin otec svěřil, že by zvíře a svou dceru nikdy nenechal bez dozoru, což potvrzuje i web DailyMail, mnoho lidí jej za jeho styl výchovy kritizuje. Považují totiž krajtu královskou za velmi nebezpečné zvíře, jehož nevyzpytatelné chování může způsobit tragédii.

Dvojice je populární na sociálních sítích

Otec dívky všechnu kritiku přijímá a odpovídá na ni právě zveřejněnými videi, z nichž dýchá láska a přátelství mezi dítětem a zvířetem. I právě proto se nahrávky a fotografie staly na sociálních sítích mezi internetovými uživateli velmi oblíbenými. Názory na tuto interakci se sice liší, důležité ale je, že je Emi spokojená a šťastná, když má vedle sebe svou věrnou hadí kamarádku. A dívčin otec si je jistý, že dceři nehrozí žádné nebezpečí.

Krajta svou malou majitelku chrání, ale kdo ví, zda by pro ni byla ochotna riskovat vlastní život, což je výsadou psích mazlíčků. O jednom takovém statečném psovi, který zachránil svého pána před útokem predátora, jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali. Přestože má Emi velmi netradičního mazlíčka, důležité je, že se s ním cítí šťastně a v bezpečí.

Co si myslíte o takovém domácím mazlíčkovi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články