Karlos Vémola přiznává: „Lela se mnou zažívá strašné věci, ale za každým úspěchem stojí silná žena“

Před klíčovým duelem s největším rivalem si Terminátor liboval, jaká je jeho žena šampionka. Po výprasku ho se zmasakrovaným obličejem doprovázela do nemocnice.

Lela Ceterová a Karlos Vémola i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Na české MMA scéně došlo k šokujícímu otřesu. Karlos Vémola (37) z ostře sledovaného duelu se svým největším rivalem Patrikem Kinclem (33) v Oktagonu odcházel dezorientovaný a s rozmláceným obličejem. Oporou mu znovu byla jeho manželka Lela Ceterová (33), známá influencerka. Před zápasem ho podporovala, během něj intenzivně fandila a nakonec svého muže doprovázela i do nemocnice, kam po výprasku podle CNN Prima News zamířil.

Silákova žena je jeho šampionka

Přestože veřejnost ještě nedávno mohla sledovat vztahové rozmíšky mezi silákem a jeho ženou, podezírání z nevěr, odloučení a pak velkolepý návrat završený svatbou, zdá se, že pár nakonec všechno šťastně ustál. Vémolu a jeho ženu možná ještě víc sblížila jeho náročná příprava na klíčový duel o titul Oktagonu ve střední váze s Kinclem. Ceterová se totiž nechala slyšet, že jsou se silákem sehraný tým a nezastaví je ani sílící nátlak a útoky, kterým jejich rodina musela čelit před zápasem.

Terminátor moc dobře ví, jaký poklad ve své ženě má. „Doma mám obrovskou podporu. Lela je moje šampionka. Prochází si se mnou strašnými věcmi, jak už zmiňovali třeba tu velkou váhu. Procházím dietami a drastickým shazováním a ona musí být u toho. Ale snažíme se, aby tam nebyly děti a neviděly, jak extrémními zátěžemi procházím,“ svěřil se Blesku Vémola, který spolu s manželkou vychovává tříletou dceru Lily a ročního syna Rockyho.

Období shazování kil byl masakr

Podle Ceterové bylo nejtěžší období, kdy Terminátor potřeboval dramaticky snížit svoji hmotnost před vážením. Vémola dokázal shodit v podstatě přes noc neuvěřitelných 12 kilogramů. „Období shazování byl masakr. Držela jsem s ním basu, společně s ním jsem zhubla tři kila. Bylo to skutečně náročné tím, že máme malé děti, které vyžadují vše možné. Musela jsem schovat dobrůtky a už tři dny před velkým shazováním byla vyklizená lednička,“ vysvětlila Expresu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Na svoji manželku se silák zřejmě může spolehnout. Pokaždé ho prý v jeho životních i sportovních rozhodnutích podpořila. „Myslím si, že za každým úspěšným mužem stojí silná žena, a to je velká součást toho, co úspěšný sportovec potřebuje. Vždy je to o celém týmu, který máte kolem sebe, a Lela je pro mě ten první člověk,“ pěl chválu na svoji ženu Vémola.

Co říkáte na dramatické hubnutí zápasníka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články