Vychytralý toulavý pes se naučil předstírat zranění, aby od kolemjdoucích dostal najíst. Jeho simulování na videu vás pobaví

Pes se naučil předstírat handicap, aby si získal zájem lidí a dostal od nich něco k snědku. Dokazuje to, že zvířata jsou skutečně chytrá a umí si poradit i v těžkých chvílích.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud jste se již někdy v životě setkali se zvířetem, které mělo určitý handicap nebo nevyléčitelné onemocnění, jistě se ve vás probudilo alespoň trochu lítosti. Některá zvířata jsou ale natolik vychytralá, že jejich vážné zranění dokáží předstírat, aby se o ně lidé více zajímali. Podobně se to naučil i tento pes, který si stále získává pozornost od lidí na ulici.

Naučil se předstírat zranění

Tento pejsek je velmi chytrý. Jedná se o pouliční zvíře a kvůli tomu nemá každý den přísun čerstvého jídla. Naučil se proto jeden trik, díky kterému se o něj lidé zajímají a dávají mu najíst. Jeho trikem je předstírání, že má zlomenou levou zadní nohu a táhne ji za sebou. Procházející, kteří o jeho triku ještě netuší, se u něj vždy zastaví a začnou se o něj ihned starat, v tu chvíli ale pes udělá něco, co tito lidé vždy nečekají.

Neustále si získává pozornost od lidí

Místní obyvatelé tohoto psa pojmenovali Gae a o jeho vychytralosti moc dobře vědí. Občas mu dají najíst i bez toho, aniž by na ně musel hrát zranění. Pokud se kolem něj objeví lidé, kteří se mu snaží pomoc, když předstírá zranění, vyskočí a najednou běhá okolo nich, jako kdyby se mu nic nestalo.

Místní obyvatelé ho dobře znají

Jeden z obyvatel, sleduje psa Gae už velmi dlouho. „Tento starý pes žije na tomto místě už několik let. Vždycky dělá tento trik, aby oklamal lidi. Krmím ho rýží, ale jeho trik dělá neustále dokola. Je velmi chytrý. Myslím, že to dělá proto, aby přiměl lidi, aby ho krmili.“ Řekl místní obyvatel a dále pokračoval s tím, že nedávno se jim podařilo natočit video, jak Gae předstírá handicap a lest se mu vydařila.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vydali se za pejskem, aby jej zkontrolovali, chvilku na ně zkoušel předstírat jeho zranění, ale oni jej už dobře znali. Zjistili, že pejskovi nic není a je v naprostém pořádku. Po chvilce ale začal opět dělat, že se nemůže postavit na jednu nohu a táhl ji za sebou. Projíždějící motorkář ihned zastavil a začal se zajímat. Gae si všimnul jeho zájmu a ihned se rozeběhl k lidem. Motorkář chvíli nechápal, ale lidé, co psa přišli zkontrolovat, mu vše vysvětlili. Jeden z lidí také dodal, že kdyby si všimli, že psovi něco je, okamžitě by jej vzali k veterináři.

Jakým způsobem si získávají pozornost vaši domácí mazlíčci?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články