Krasobruslařské vystoupení 3leté holčičky nadchlo celou zem. Po pouhých osmi týdnech na ledě získala 1. místo

To, že se děti jednoduše učí nové věci, pokud k tomu mají správný stimul, potvrzuje i malá Brynn. Ta už ve 3 letech bruslí jako profesionál a vyhrává jednu cenu za druhou.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Valerie Cartagena
                   

Existuje spousta dětí, které téměř přirostou k prvnímu páru bruslí, když jsou ještě malé. Pokud se dítě naučí, jak stát na ledě s jistotou ve věku 3 let, pak ve věku 4 let bude bez obav kličkovat po kluzišti. Děti sice spadnou, ale vždycky se postaví zpět na nohy, což je mimochodem něco, čím bychom se i my dospělí mohli inspirovat. Potvrzuje to i tříletá Brynn, která je na kluzišti jako doma.

Děti na ledě

Přestože bruslení není vůbec jednoduchý sport, obzvláště pokud se jedná o ten vrcholový, sportovní aktivity v takto nízkém věku mohou mít na děti opravdu skvělý vliv. Sportovní aktivita dětem jednak pomáhá udržovat kondici, jednak posílit svalovou soustavu. Zároveň jim však dokáže vštípit disciplínu a také to, že za úspěchem, který je samozřejmě velmi jednoduché banalizovat, stojí spousta úsilí, tvrdé práce a odříkání.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Valerie Cartagena

Nejsme si jisti, proč si maminka malé Brynn Cartageny vybrala pro svou dceru právě krasobruslení, ale je jasné, že se i za tak krátkou dobu naučila opravdu hodně. Video této tříleté dívky bylo zveřejněno na YouTube v roce 2014 a její rozkošné schopnosti byly zhlédnuty více než 1,7 miliony uživatelů. Ve videu maminka také zmiňuje, že malá Brynn se krasobruslení věnuje teprve 8 týdnů. Za tu dobu se naučila rozjet, zastavit, a dokonce udělat i několik roztomilých pohybů.

Brynn a její vystoupení na ledě

Při svém vystoupení se usmívá a jde vidět, že bruslení bere jako zábavu. Má obrovské charisma, díky němuž si brzy získá mnohé diváky z publika. Malá Brynn tančila na ledě na dětskou písničku s názvem Muffin Man a málokterý divák udržel úsměv na uzdě. Bylo to velmi roztomilé. Jakmile začala hrát písnička, úplně mě to položilo,“ vyjádřil se komentátor. Její výkon jí na šampionátu v roce 2014 získal mezi dalšími 6 soutěžícími 1. místo v její věkové kategorii.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Valerie Cartagena

Přestože Brynn bezprostředně po svém vystoupení ještě neznala své umístění, tvářila se na jeho konci velmi spokojeně. „Ona je tak sladká. Usmívám se pokaždé, když to vidím. Ta písnička, na kterou bruslila, byla taky roztomilá,“ rozplýval se jeden z přihlížejících diváků. Devět měsíců po svém oceněném vystoupení na šampionátu Magnolia Open se Brynn zúčastnila Winterfest Skate. Její video si získalo celou Youtube komunitu.

Brynn roste a soutěžení se nevzdává

Ocenění v roce 2014 nebylo poslední, které Brynn získala. Na každoročním Magnolia Open v Atlantě ve státě Georgia i v roce 2017 získala 1. místo. Stále bruslí, soutěží a netají se svou láskou k růžové barvě. Na všech soutěžích vystupuje ve svítivě růžovém trikotu. Otec Brynn bohužel zemřel v roce 2019, ale matka ji a jejího bratra ve sportu podporuje stále. Založila dokonce nadační fond, aby na podporu svých dětí i v takto složité situaci získala co nejvíce prostředků.

Co říkáte na tuhle malou tanečnici na ledě?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství