Vyberte si ideální vánoční stromeček. Dozvíte se o své osobnosti taje, které vám pomohou vstoupit správně do roku 2022

Vánoce se nezadržitelně blíží. Udělejte si tak zábavný vánoční test osobnosti, kterým si zkrátíte čekání na dárečky. Stačí si jen vybrat stromeček.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Delší dobu je známo, že když si ozdobíte vánoční stromeček dříve, budete šťastnější. Pořád ale přetrvává otázka, jak takový stromeček ozdobit, existuje totiž tolik druhů všelijakých ozdob, že je těžké vybrat si. A pokud si myslíte, že stromeček musí být především barevný, budete dost možná překvapeni. Vše z toho totiž může vypovídat hodně o vaší osobnosti. Tak jaký stromeček si vyberete?

První stromeček

Pokud jste si vybrali právě tento stromeček, může to znamenat, že jste poměrně konzervativní člověk. Jste si jistí sami sebou a přesně víte, co potřebujete. Rozhodně pro vás není snadné opustit vaši komfortní zónu a zkoušet neobvyklé věci. Jste velice spolehlivý člověk, který rád podporuje ostatní. Máte rádi, když máte všechno do detailu naplánované.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Druhý stromeček

Rádi vyčníváte z davu a jdete svou vlastní cestou. Nevadí vám, když vás jde slyšet, a často porušujete pravidla. Jste odvážný člověk, který si jde vždy za svým cílem. Hodně pro vás znamená osobní rozvoj. Hledáte u lidí uznání a jste připraveni ukázat svoji sílu. Jste téměř vždy otevřeni všemu novému.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Třetí stromeček

Často měníte svoje plány a bývá pro vás velice obtížné zastavit se a rozhodnout se pouze pro jednu věc. Snadno ale nacházíte kompromisy a snažíte se všem dělat radost. Často přemýšlíte o tom, jestli jsou všechny vaše činy správné. Vždy musíte sami zjistit, jaké jsou pro a proti v každé situaci, ve které se ocitnete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Čtvrtý stromeček

Jste bystrý a nezávislý člověk. Užíváte si svou individualitu a vždy se snažíte být v centru pozornosti. Názory ostatních vůbec neřešíte. Vaším hlavním rádcem je vaše osobní zkušenost. Často přijímáte pozvání na různé schůzky a večírky. Jste totiž spíše společenský člověk a dlouhodobá samota vám dělá zle.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pátý stromeček

Jste snílek, který se dokáže chovat nepředvídatelně. Jste otevřeni všem příležitostem, které vám život poskytuje. Ale většinou nedokončíte žádnou věc, kterou jste začali, protože vás napadlo něco mnohem lepšího. Dokážete se přizpůsobit měnícím se podmínkám a vždy najdete východisko z jakékoli situace.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Šestý stromeček

Opravdu nemáte rádi žádné překvapení a změny. Jste velice skromní a klidní, a rozhodně nechcete být středem pozornosti. Vážíte si toho, co máte, a nesnažíte se na ostatní zapůsobit. Myslíte si, že by měl být člověk vždy sám sebou. A tohle pravidlo se snažíte sami dodržovat. Vždy víte, co chcete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Který stromeček jste si vybrali?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články