Nejpopulárnější vánoční reklama „Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím“: Jak vypadá dívenka po 20 letech? Sotva byste jí poznali

Dnes byste mladou ženu, která před dvaceti lety ztvárnila malou holčičku v populární reklamě, již nepoznali. Tenkrát jí byly teprve čtyři roky.

                   

Reklam mezi jednotlivými pořady nebo přímo v nich stále rapidně přibývá. Nejeden člověk si dělá legraci, že se tak jednou večer kouká na reklamy a oni mu tam do toho vrazí film. Tyto krátké spoty jsou již součástí běžného života a nevyskytují se pouze v televizi, ale také v rádiích, na sociálních sítích a stránkách, kde jsou ke zhlédnutí různorodá videa. Většina lidí je nenávidí, ovšem jedna reklama je oblíbená snad všemi Čechy.

„Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím“

Mezi nejpopulárnější reklamy jistojistě patří ta na Kofolu. Byla natočena a poprvé odvysílána v roce 2003 a od té doby se vysílá pravidelně každý rok před vánočními svátky. I proto se jedná o jednu z nejoblíbenějších reklam vůbec, protože jako jediná nezmizela v zapomnění, ale diváci ji mohou zhlédnout již dvacátý rok v řadě, což u ostatních spotů není zvykem. A není se čemu divit. Toto vtipné video rozesmálo neuvěřitelné množství lidí včetně mě. „Tuhle reklamu miluju, vždy se těším, až ji zase v telce uvidím,“ svěřuje se pan Jindřich Š. z Kroměříže.

„Když vydržíš až do večera nepapat, tak uvidíš zlatý prasátko. – A tati, bude mít i ty velký zahnutý zuby nahoru? – Musíš vydržet a budou i zuby. – Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím,“ přesně tato známá slova slýcháme již 20 let v předvánočním období nejen na televizních obrazovkách. Tato vtipná reklama, která je k vidění také na YouTube kanále značky Kofola, opravdu navozuje tu pravou vánoční atmosféru. Hlavní roli si v ní zahrála teprve čtyřletá Sandra Flemrová, ze které je nyní již dospělá žena.

Dnes byste ji už nepoznali

Za natočení reklamy si dívenka vysloužila honorář ve výši čtyřiadvacet tisíc korun, který byl předán k rukám jejích zákonných zástupců přímo od firmy Kofola. Dnes má Sandra již 24 let, ovšem od natočení slavné reklamy o ní nebylo vůbec slyšet. Před několika lety však začala plně využívat sociální sítě, kde především na Instagramu pravidelně vystupuje a zveřejňuje různá reklamní videa.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)

Přestože již ve svých čtyřech letech předvedla svůj herecký talent, dalších úspěchů v tomto odvětví již nedosáhla. A i když se účastnila mnoha castingů a snažila se prorazit coby herečka, proslavit se jí bohužel nepodařilo. Zůstala tedy alespoň v reklamním odvětví, které ji nesmírně baví. Na svém instagramovém účtu získává stále více fanoušků, stejně jako mladík, který se narodil bez rukou a nohou a o jehož příběhu jsme psali na DámskémDeníku. Je tedy možné, že o slečně Flemrové ještě hodně uslyšíme, protože sociální sítě jsou velmi mocné.

Jaká je vaše nejoblíbenější reklama?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články