Týraný pes poprvé pocítil bezmeznou lásku. Sledujte pozorně jeho oči

Fenka se poprvé setkala se svými novými majiteli. Po letech týrání a věznění konečně pocítila lásku.

týraný pes v boudě i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě existuje bohužel stále velké množství týraných psů. Snad nikdo nedokáže pochopit důvod, proč se tak odporného činu lidé dopouštějí. Některá z trpících zvířat mají štěstí, že se nakonec dostanou do dobrých rukou, ale na zlé zacházení jen stěží zapomenou. Mnoho týraných psů však umírá v bolestech a osamění. To naštěstí není případ fenky, která měla možnost najít milující domov.

Každý den byl pro ni boj o přežití

Fena jménem Sarah to měla již od narození velmi těžké. Od štěněčího věku byla terčem velmi hrubého a necitelného zacházení. Její majitelé ji zanedbávali, trápili hladem a žízní, navíc také fyzicky napadali. Aby ještě podtrhli své zlé chování, fenku poutali a věznili v malém prostoru, aby se nemohla moc hýbat. Její osamělý život byl smutný, nikdy nepoznala lásku a péči.

Naštěstí se však o jejím každodenním boji o přežití dozvěděla organizace People for the Ethical Treatment of Animals. Ta na svých stránkách PETA uvádí, že se jedná o největší organizaci za práva zvířat na světě. Jejími členy je více než 9 milionů lidí po celém světě. Dobrovolníci se Sarah ujali, aby jí tak poskytli šanci na nový a zcela odlišný život, než měla dosud tu smůlu poznat. Byla velmi vyplašená a tolik smutná.

Výraz v jejích očích mluví za vše

Přestože se fenka ze svého utrpení zotavovala delší dobu, měla obrovské štěstí. Adoptovala ji totiž nová milující rodina, která jí věnovala maximální péči a bezmeznou lásku a pozornost, po které Sarah tak dlouho toužila. Video z prvního setkání fenky a jejích nových majitelů bylo zaznamenáno na videu a zveřejněno na YouTube. Tato nahrávka je jednou z nejdojemnějších vůbec. To dokazuje také přes 3,5 milionů zhlédnutí.

Pohled do fenčiných očí dokazuje obrovský vděk, radost a empatii. Její reakce symbolizuje svobodu, jež neměla možnost do té doby poznat, a také štěstí, že se jí konečně dostalo pozornosti, kterou si tak moc zasloužila. Je úžasné vidět, jak záchranné organizace pomáhají týraným a vězněným psům. Na DámskémDeníku jsme nedávno zveřejňovali video ze záchrany v laboratoři uvězněných bíglů, jež dojalo nejednoho sledujícího.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články