Tříletý chlapec se jednoho dne neprobudil. Celé týdny nikdo netušil, co se stalo. Poté lékaři přišli s děsivou pravdou

Bryan-Andrew zemřel v důsledku nemoci loni 11. srpna. Nalezli ho bez známek života v jeho postýlce v domě babičky, u které zrovna pobýval.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jeho třiadvacetileté mamince Jasmine bylo původně řečeno, že chlapec zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Až téměř po půl roce se ukázalo, že to bylo jinak. Zdrcená Jasmine se po ztrátě syna obrátila na ostatní rodiče, které vyzvala k tomu, aby byli opatrní a dávali na své malé děti opravdu velký pozor. Mohou je ztratit opravdu během krátké chvíle.

Zemřel v důsledku planých neštovic

Původně malý chlapec bojoval s neštovicemi, s nimiž se potýká spousta dětí. Bohužel si je škrábal a do jeho těla se dostala smrtelná nákaza. Bryan-Andrew zemřel po streptokokové nákaze typu A. Tato bakterie způsobila otravu krve. Srdcervoucí poslední slova malého chlapce pro jeho matku byla „miluji tě“. Čtyřnásobná maminka řekla, že její syn vypadal naprosto zdravý. V den, kdy zemřel, ho jen bolelo v krku.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Mercury Press

Posmrtně lékaři odhalili, že infekce byla pravděpodobně způsobena tím, že si Bryan-Andrew poškrábal jednu ze svých neštovic. Maminka malého chlapce proto jeho příběh zveřejnila, aby si i ostatní rodiče uvědomili, že obyčejné plané neštovice mohou mít opravdu fatální následky. Mnoho lidí z této diagnózy bylo opravdu překvapeno. V diskuzích se ptali například, jak může malý chlapec chytit něco tak vzácného, jako je streptokok typu A.

Chce problém dostat do povědomí ostatních

Jasmine napsala, že se infekce do těla jejího syna musela do těla dostat tím, že si poškrábal jednu z neštovic. Dodala, že je to opravdu vzácná situace, ale je potřeba, aby se dostala do povědomí ostatních matek. Podle ní je důležité vědět, co všechno se může stát. Když si její syn začal stěžovat na ztuhlý krk a obličej mu otekl, Jasmine měla podezření na příušnice. Malý Bryan a jeho bráška Austin zůstali tu noc u babičky právě kvůli neštovicím. Měli doma totiž ještě čtyřměsíčního brášku Ivana.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Mercury Press

Jejich maminka nechtěla, aby miminko od svých sourozenců nemoc chytilo. Když přišla babička chlapců do pokoje, zjistila, že Bryan je studený a neprobudil se. Vytočila tedy záchranku. Bylo však už pozdě. Noc předtím byl prý navzdory nemoci šťastný a žertoval.

Jasmine smutnou zprávu oznámil její nevlastní otec. Hned běžela k mamince, vůbec tomu nevěřila. Ještě večer se synem mluvila po telefonu a její malý chlapec ji řekl, že ji miluje. Lékaři ji později řekli, že nemohli udělat nic, aby smrti malého chlapce zabránili.

Znali jste streptokoka A před přečtením článku?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla